2300 Ráckeve, Kastély u. 2/a

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve bemutatkozása

Éttermünk Ráckevén, a Kastély-tó partján, parkosított környezetben található, a MOL benzinkút szomszédságában. Ételeink főleg a magyar konyha remekei, de megtalálhatók az étlapon az olasz tészták mellett a friss nyári salátákon át egyéb ételkülönlegességek is. Pizzáinkat kézzel készítjük, fatüzelésű kemencében kövön sütjük és tavasztól őszig grill-terasszal, hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket.

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve képei

Szállások Ráckeve városában
Wellness csomagok Ráckeve városában

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kérném az értékelést olvasókat hogy azt is nézzék meg hogy az értékelés író hány étteremt értékelt!
Mert egy étterem értèkelèssel a háta mögött,pont oda írva ahol negatív a kritika,nem éppen hiteles!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Nyáron egy péntek estén jártunk itt a családdal. A kerthelység nagyon hangulatos, az ételek frissek, finomak és nagyon bőségesek. A hűsítő eperkrém leves után én egy tanyasi csülköt választottam. Hatalmas adag volt, az íze mennyei, a hús omlós és szaftos. A ház tortája (Mascarpónés túrótorta eper öntettel) fenomenális, ne hagyja ki senki, ha itt jár!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel és alvó gyermekeinkel jártunk nem régiben az étteremben. Sajnos összeszorult gyomorral távoztunk a kedvesnek cseppet sem mondható felszolgáló hölgy miatt! Minősíthetetlen és megslázó viselkedésével okozott nekünk 1-2 álmatlan éjszakát. Szerettem volna az étterem vezetővel tisztázni az esetet,de semmitmondóan elintézte. Botrány!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Botrányos eset két babakocsival ézterembe járó anyuka tollából! Én 33 éves anyuka vagyok ,a másik anyuka akivel az incidens történt február 23. án! Mivel a barátnőm panaszára ,facebookos üzenetére semmitmondó diplomatikus választ kapott. Úgy hogy még el sem mondta mi a problémája ezért írok. Mivel én nem szerettem volna megszólalni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek amiket ettünk finomak, és nem drágák. A hely hangulatosan van berendezve, de elég ételszagúan jön ki innen az ember. Sajnos mi kifogtuk, hogy a szomszéd asztalnál három részeg b*nkó ült, akik még akkor is kaptak italt, amikor már taxi nem volt hajlandó értük jönni, olyan stílusban próbálták hívni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Kellemes környezetben, nagyon jót lehet itt enni! Az ételek olyan finomak, hogy mi rendszeresen járunk ide. A gyerekek is mindig találnak magunknak megfelelőt, és ők is elégedettek a fogásokkal. A kiszolgálás szuper volt! Köszönjük! Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemeset szeretne enni. Hidegben, melegben egyaránt kedvező, mert kellemes atmoszféra van a szabadtéri asztaloknál és az épületben is.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Egy csendes baráti szülinapi ünneplés volt az ok, amiért meglátogattuk az éttermet. Nagyon könnyű odatalálni a mellette lévő MOL kút miatt. Az étterem egy park szélén fekszik, tó, fák meg minden (csak az a fránya útbaigazító MOL kút ne lenne). Az étteremben semmi különleges, minden átlagos, az étlapban nem lehet elveszni és ekkor. . .

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 26.906,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 8.969 - 12.706,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.11.30.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.160 - 22.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.12.07.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799 - 11.294,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 5.506 - 10.654,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 10.975,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2019.12.20.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Ráckeve
Zichy Park Hotel Ráckeve
Royal Club Hotel Ráckeve
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria RáckeveX