2300 Ráckeve, Kastély u. 2/a

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve bemutatkozása

Éttermünk Ráckevén, a Kastély-tó partján, parkosított környezetben található, a MOL benzinkút szomszédságában. Ételeink főleg a magyar konyha remekei, de megtalálhatók az étlapon az olasz tészták mellett a friss nyári salátákon át egyéb ételkülönlegességek is. Pizzáinkat kézzel készítjük, fatüzelésű kemencében kövön sütjük és tavasztól őszig grill-terasszal, hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket.

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve képei

Szállások Ráckeve városában
Wellness csomagok Ráckeve városában

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kérném az értékelést olvasókat hogy azt is nézzék meg hogy az értékelés író hány étteremt értékelt!
Mert egy étterem értèkelèssel a háta mögött,pont oda írva ahol negatív a kritika,nem éppen hiteles!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Nyáron egy péntek estén jártunk itt a családdal. A kerthelység nagyon hangulatos, az ételek frissek, finomak és nagyon bőségesek. A hűsítő eperkrém leves után én egy tanyasi csülköt választottam. Hatalmas adag volt, az íze mennyei, a hús omlós és szaftos. A ház tortája (Mascarpónés túrótorta eper öntettel) fenomenális, ne hagyja ki senki, ha itt jár!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel és alvó gyermekeinkel jártunk nem régiben az étteremben. Sajnos összeszorult gyomorral távoztunk a kedvesnek cseppet sem mondható felszolgáló hölgy miatt! Minősíthetetlen és megslázó viselkedésével okozott nekünk 1-2 álmatlan éjszakát. Szerettem volna az étterem vezetővel tisztázni az esetet,de semmitmondóan elintézte. Botrány!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Botrányos eset két babakocsival ézterembe járó anyuka tollából! Én 33 éves anyuka vagyok ,a másik anyuka akivel az incidens történt február 23. án! Mivel a barátnőm panaszára ,facebookos üzenetére semmitmondó diplomatikus választ kapott. Úgy hogy még el sem mondta mi a problémája ezért írok. Mivel én nem szerettem volna megszólalni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek amiket ettünk finomak, és nem drágák. A hely hangulatosan van berendezve, de elég ételszagúan jön ki innen az ember. Sajnos mi kifogtuk, hogy a szomszéd asztalnál három részeg b*nkó ült, akik még akkor is kaptak italt, amikor már taxi nem volt hajlandó értük jönni, olyan stílusban próbálták hívni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Kellemes környezetben, nagyon jót lehet itt enni! Az ételek olyan finomak, hogy mi rendszeresen járunk ide. A gyerekek is mindig találnak magunknak megfelelőt, és ők is elégedettek a fogásokkal. A kiszolgálás szuper volt! Köszönjük! Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemeset szeretne enni. Hidegben, melegben egyaránt kedvező, mert kellemes atmoszféra van a szabadtéri asztaloknál és az épületben is.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Egy csendes baráti szülinapi ünneplés volt az ok, amiért meglátogattuk az éttermet. Nagyon könnyű odatalálni a mellette lévő MOL kút miatt. Az étterem egy park szélén fekszik, tó, fák meg minden (csak az a fránya útbaigazító MOL kút ne lenne). Az étteremben semmi különleges, minden átlagos, az étlapban nem lehet elveszni és ekkor. . .

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.298 - 65.425,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.286 - 9.489,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.30. - 2020.11.22.

Szállodák Ráckeve környékén
Royal Club Hotel Ráckeve
City Hotel Unió  Ráckeve
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria RáckeveX