Ancsa24

Ancsa24 adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2017.12.20

Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Idén tavasszal 3 éjszakát töltöttünk Náluk 2 gyermekkel, Édesanyámmal. Fantasztikusan éreztük magunkat, minden professzionális volt, a lehetőségek, az ellátás, a figyelmességük, az ételek fantasztikus kínálatával. Itt mindenki megtalálhatja nem csak a fogára valót, de a kedvéhez illőt is. Alkalmas pihenésre, aktív kikapcsolódásra, örjöngésre.
Kiváló 2016. október 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben, nagyon jót lehet itt enni! Az ételek olyan finomak, hogy mi rendszeresen járunk ide. A gyerekek is mindig találnak magunknak megfelelőt, és ők is elégedettek a fogásokkal. A kiszolgálás szuper volt! Köszönjük! Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemeset szeretne enni.
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Ráckeve csodálatos részén helyezkedik el, tényleg nagyon romantikus a helyszín és a környezet is. A kiszolgálás kedves, az eladók előzékenyek. A sütik és a fagylaltok nagyon finomak, bár egy kicsit drágák. Még paleozóként is találok magamnak édességet! :)
A mellékhelyiségek miatt extra piros pontot érdemelnek, nagyon kulturáltak és tiszták, ami számunkra nagyon fontos.