Savoyai Kastély Ráckeve ★★★

4Szolgáltatás
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Savoyai Kastély Ráckeve vélemények

2055
Átlagos 2022. január 30.a párjával járt itt
Nem tudom, milyen volt pompájában, ma megpróbáltunk bemenni, nem lehet, és láthatóan régen nem járnak itt ki és be emberek. Bár találtam egy helyi hölgyet, aki megpróbálta megmagyarázni, hogy hétköznap nyitva van, ezt nem nagyon érteném, hogy miért. Ha már nem szálloda, meg nem is múzeum, akkor mi a nyitva tartás oka?
Savoyai Kastély Ráckeve - Külső képSavoyai Kastély Ráckeve - Külső képSavoyai Kastély Ráckeve - Külső képSavoyai Kastély Ráckeve - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
A megboldogult Savoyai Jenö herceg nem gondolta volna hogy 20 éven keresztül építettet kastélyából egyszer szálloda lesz. A kastély könnyen megtalálható, hiszen az ut a park közepén vezet át ( itt igaz az a megállapítás hogy eltéveszthetetlen) A főbejáraton belűl lehet parkolni( mint egy herceg) a recepcio a kapusházban található.
Savoyai Kastély Ráckeve - SzobákSavoyai Kastély Ráckeve - Külső képSavoyai Kastély Ráckeve - KörnyékSavoyai Kastély Ráckeve - Külső kép