Demus Pékség Rakamaz

2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Demus Pékség Rakamaz vélemények

Átlagos 2016. szeptember 14.egyedül járt itt
A pékség a városközpontban pont az állomással szemben helyezkedik el, egy szépen felújított épületben! Az ételek maguk is mutatósak szép nagyok viszont csalódást okoztak nekem és a családnak is! Hatféle péksüteményt vásároltam elvitelre, de a kiváló szintet egyik sem érte el! Sajnos olyan is volt ami a még éppen ehető kategóriába tartozott!
Demus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/ital