Tetszetős külső viszont annál gyengébb belbecs!

Demus Pékség RakamazDemus Pékség Rakamaz a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 14.
A pékség a városközpontban pont az állomással szemben helyezkedik el, egy szépen felújított épületben! Az ételek maguk is mutatósak szép nagyok viszont csalódást okoztak nekem és a családnak is! Hatféle péksüteményt vásároltam elvitelre, de a kiváló szintet egyik sem érte el! Sajnos olyan is volt ami a még éppen ehető kategóriába tartozott! Egy fő volt ott jártamkor a kiszolgáló személyzet, de messze nem állt a tudása magaslatán! Ár/érték nem is tudom nem drága v megfelelő nagyságú adagok viszont a minőség az van amikor kívánni valót hagy maga után! A tisztaság? Az még itt több kívánni valót is hagy maga után!
Megint itt a dilemma ajánlom-e nem tudom a pizza szeleteket és más ennivalót is meg kellene kóstolnom, hogy legyen határozott véleményem!
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Demus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Külső képDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/italDemus Pékség Rakamaz - Étel/ital
Szabolcs Vezér Panzió Szabolcs - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel