Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk
3245 Recsk, Kossuth út 87.

Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk a térképen

Wellness csomagok Recsk városában

Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekkel voltunk az igazi"kiskocsma" (pozitív értelemben!)hangulatú étteremben. Ebédidőben mentünk, mégsem kellett sokat várnunk az ételekre. Kedves, figyelmes,gyors volt a kiszolgálás.Az étlapon bőséges választék. A sztapacska,vadragu leves,palacsinta tesztelve,finomak,az ételek nagy adagok. Az árak is teljesen barátiak.Csak ajánlani tudom!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás során tértünk be ide eljegyzést ünnepelni, a barátságos kis előkertje nagyon tetszett, épp illett ahhoz a naphoz, az étterem kicsit retro, de hangulatos, a pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás megfelelő gyorsaságú, az ételek bőségesek és finomak, jól laktunk. :) Biztosan vissza fogunk még térni ide. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak egy gyors ebédet szerettem volna enni, de a hely egyszerű kinézete miatt korábban kihagytam. Most is ebéd menüt kerestem Recsken, és az itt jártam. hu-n találtam két értékelést, ami alapján végül be ültem egy gyors ebédre. 20 perc múlva már újra a kocsiban ültem, és az ebéd rendben volt. A strucc ragu levest pedig ki fogom próbálni, mert biztos visszatérek még ide.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
4en laktunk jol megkozelitoen 10e ft-bol. Az adagok brutalisak. Fel liter leves,hatalmas masodik,egy liter limonade helyett masfel liter... Minden nagyon finom. Teljesen meg vagyunk elegedve mindennel! :) Es soha nem fogom elfelejteni az isteni struccragu levest :)

HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az autóban ülve megakadt a szemem egy táblán. Rajta az alsó sorban az, hogy palóc ételek. Nem itt akartunk ebédelni, de "megfogott", hogy végre találok valami olyat, ahol helyi specialitásokat kínálnak. Sajnos nem túl gyakran látni ilyet. Rántott hús a sláger mindenhol, olyan igazi helyi jellegzetességű, megszokottól eltérő, esetleg különlegesebb ételek nem túl sok helyen vannak.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barátnőmmel a Mátrában kirándultunk, amikor a recski nézelődés után egy éttermet kerestünk. Az utca kb pont nekivezetett a Hangulat étteremnek, így mivel rettentő éhes voltam, ezt választottuk. A külső tér dohányzó, a beltér nem, viszont ez eléggé retro. . . Gyros tálat és sztrapacskát rendeltünk: a gyros tál hatalmas volt és finom, a sztrapacska már kisebb adag, de ez is nagyon jó volt.

Legnépszerűbb csomagok Recsken és környékén
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.08.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2021.12.28.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 26.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.05. - 2023.04.17.
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.02.28.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.156 - 29.006,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2021.03.11. - 2021.12.23.

Szállodák Recsk környékén
Kastélyhotel Sasvár Recsk
Erzsébet Park Hotel Recsk
D&A Apartmanház Recsk
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

Hangulat Étterem & Cukrászda RecskX