pemoke

pemoke adatlapja

Regisztráció2017.11.06
Utoljára itt2022.03.13

Kiváló 2017. november 13.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel voltunk az igazi"kiskocsma" (pozitív értelemben! )hangulatú étteremben. Ebédidőben mentünk, mégsem kellett sokat várnunk az ételekre. Kedves, figyelmes,gyors volt a kiszolgálás. Az étlapon bőséges választék. A sztapacska,vadragu leves,palacsinta tesztelve,finomak,az ételek nagy adagok. Az árak is teljesen barátiak.
Kiváló 2019. szeptember 26.barátokkal járt itt
Osztálytalálkozón vettünk részt szeptemberben. A felszolgált ételek finom,házias ízűek. A felszolgálók kedvesek, barátságosak, munkájuk szakértelemről tanuskodott. Az ételeket melegen, frissen szolgálták fel, Az árlap rendkívül "barátságos". Egy éjszakát is eltöltöttünk itt, a szállás tiszta, rendezett.
Kiváló 2018. november 13.gyerekekkel járt itt
Az "ittjártam" ajánlásai alapján választottuk ezt a helyet,a novemberi hosszú hétvégén, 2 felnőtt, 2 gyerek. Bár ebédidő volt, telt ház, de ennek ellenére nagyon gyors volt kiszolgálás. A rendeléstől számítva rövid időn belül megkaptuk a levest, majd a főételt. Az ételek nagyon ízletesek, és nagy adagok voltak.