Gondola Pizzéria Répcelak

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Gondola Pizzéria Répcelak vélemények

2017. április 7.a párjával járt itt
Helybeli révén gyakran járok ide. Nem elfogultságból mondom, már rengeteg helyen ettem pizzát, de ilyen finomat még sehol. A kiszolgálás gyors, a lányok kedvesek. Az árakra sincs panaszom, jó az ár-érték arány. Legtöbbször pizzát, gyrost, pizzakiflit szoktam enni, ezekre még soha nem volt panaszom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. november 19.egyedül járt itt
Tegnap átutazóban ugrottam be a pizzériába, mert nem bírtam ki hazáig. Korábban már jártunk itt, a külső-belső nem változott, az üzemeltetőre nem emlékszem. Hangulatosnak mondott, általam lenézett 6-7 személyes boxok vannak, érkezésemkor mindössze ketten táplálkoztak. Kérdésemre, hogy mit lehet gyorsan enni, azt válaszolták a lányok, hogy válasszak az étlapról.