Adnék még egy esélyt a konyha pontszámának a javítására

Bisztró 71 RévfülöpBisztró 71 Révfülöp a térképen

2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. november 8.
Az étlap hosszabb bisztrókban megszokottaknál hosszú, itt igen sok mindent kínálnak, vargányás kacsamellet, konfitált sertéstartját, rosé sertésszűzet, dödöllével körített mangalicapörköltet, marhaszegyet vadasan, burgereket, szendvicseket, salátákat s még csak a felénél sem vagyunk.
A tárkonyos borjúgombócleves, jó ízegyensúlyú, selymes, nincs túlsűrítve, házias jellegű, a zöldség persze túlfőtt, de nem is vártunk másra. A gombócnak jó volt a tartása. (1050 ft / 3 dl)
A marhapofa erdei gombákkal elnevezésű kompozíció, már problematikusabbnak bizonyult, bár a húsnak jó volt a tartása, de a mártásban mindketten érzékeltünk valami nem megnyerő mellékízt. A mártás ételkeményítős állaga sem volt meggyőző. Az erdei gombák között termesztett csiperke is akadt, amit nem díjaztunk, mert erről nem szólt az étlap. (3400 ft)
A túrógombóc ízre -állagra egyaránt ütötte mércét. Komoly adag volt, akárcsak a főétel. (1250 ft)
A kiszolgálás kedves.
Az itallap gyengécske, minőségi bort nem tartanak egyáltalán. Limonádét ittunk (4 dl 750 ft), balatonmelléki olaszrizlinget (250/dl), 3 deci sopronit (390)
Összélmény tekintetében megadom a négy pontot a problémás főétel dacára.
Ételek / Italok:Átlagos
Bisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - Belső

Bisztró 71 további értékelései

2024.03.18a párjával
Mindenhol jókat írtak e helyről, így ide tértünk be. Kívülről nem a legvidámabb, de bent már jól néz ki. Az étlapban remek, hogy pl. a leveseknél ki van írva, hogy mekkora az adag és hogy kutyabarát hely. Nagy forgalom volt, de hamar kaptunk inni is és enni is. Hát a látvány is lenyűgöző volt, de...
2023.04.26gyerekekkel
A legjobb hel Révfülöpön! Isteni finom ételek, udvarias kiszolgálás! Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Üdv a csapatnak!
2020.10.04egyedül
Ismerősöm sűrűn jár ide, gondoltam, biztos meg van vele elégedve, nekem is meg kellene néznem... A főút mellett, az állomás környékén meg is leltem. Szerencsés dolog, hogy éppen vele szemben lehet parkolni is. Kívülről nem sok jót ígér a hely, belül sokkal vonzóbb. A fogadtatás nem volt túl...
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással