Bisztró 71 Révfülöp

4,3
a 13 révfülöpi étterem közül
gyorsétterem, kávézó - kávéház, bisztró, ételbár
Bisztró 71 Révfülöp
Bisztró 71 RévfülöpBisztró 71 Révfülöp
Bisztró 71 RévfülöpBisztró 71 Révfülöp

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.26-10.06.
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Bisztró 71 Révfülöp vélemények

1947
Kiváló 2024. március 18.a párjával járt itt
Mindenhol jókat írtak e helyről, így ide tértünk be. Kívülről nem a legvidámabb, de bent már jól néz ki. Az étlapban remek, hogy pl. a leveseknél ki van írva, hogy mekkora az adag és hogy kutyabarát hely. Nagy forgalom volt, de hamar kaptunk inni is és enni is. Hát a látvány is lenyűgöző volt, de még az ízek!
Bisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - Egyéb
Kiváló 2023. április 26.gyerekekkel járt itt
A legjobb hel Révfülöpön! Isteni finom ételek, udvarias kiszolgálás! Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Üdv a csapatnak!
Bisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étel/ital
2020. november 8.barátokkal járt itt
Az étlap hosszabb bisztrókban megszokottaknál hosszú, itt igen sok mindent kínálnak, vargányás kacsamellet, konfitált sertéstartját, rosé sertésszűzet, dödöllével körített mangalicapörköltet, marhaszegyet vadasan, burgereket, szendvicseket, salátákat s még csak a felénél sem vagyunk.
Bisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - Belső
2055
2020. október 4.egyedül járt itt
Ismerősöm sűrűn jár ide, gondoltam, biztos meg van vele elégedve, nekem is meg kellene néznem. . . A főút mellett, az állomás környékén meg is leltem. Szerencsés dolog, hogy éppen vele szemben lehet parkolni is. Kívülről nem sok jót ígér a hely, belül sokkal vonzóbb.
Bisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - Étlap/itallapBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - EgyébBisztró 71 Révfülöp - BelsőBisztró 71 Révfülöp - Étlap/itallapBisztró 71 Révfülöp - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 6.családjával járt itt
A társaságunk véletlenül tért be ide július 12-én este. Bár 8-an voltunk gyorsan és nagyon kedvesen szolgáltak ki. Nagyon finom ételek,kreatív tálalás, barátságos hangulat várt bennünket. Biztosan visszatérünk. A hely könnyen megtalálható, közvetlenül a 71-es út mellett van és szemben óriási parkoló teszi lehetővé a gond nélküli parkolást. Bátran ajánlom másoknak is
Bisztró 71 válasza
Köszönjük szépen! Várjuk vissza szeretettel egész évben! Októberben megújuló étlappal, novemberben Márton-napi menüsorral, decemberben akciókkal :)
2019. augusztus 13., Bisztró 71, PR manager
Kiváló 2019. március 31.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek,szinte mindegyikben van egy kis "csavar",ami felkelti az ember kíváncsiságát,jópofa,laza tálalás.A felszolgáló hölgyek bűbájosak és kedvesek,gyorsak és figyelmesek.Nagyon szeretjük.
Bisztró 71 válasza
Köszönjük szépen! Várjuk vissza szeretettel!
2019. április 2., Bisztró 71, tulajdonos
Kiváló 2017. november 8.barátokkal járt itt
Egy szerdai napon jártunk arra. Az internet szerint a környéken sok étterem "elvileg" nyitva lett volna, de okt. 23. hétfői ünnep miatt a legtöbb bezárt, mert a hétfői pihenőnapot csúsztatták. Ezt a helyet Kővágóőrsön ajánlották és nem csalódtunk. Az út mellett található és a stílusa ennek megfelelő.
Kiváló 2017. szeptember 13. járt itt
Egy meleg nyári napon tértünk be, amikor a tömegek inkább a standon lebzseltek, így nem volt tele az étterem. A teraszon foglaltunk helyet, mert járt a levegő és nagyon ízléses, kellemes hangulatú a kialakítása. Bent ment a légkondi, tehát ha hűvöset akartunk volna arra is volt lehetőség, ám a kellemes napsütés vonzóbbnak bizonyult.
Bisztró 71 Révfülöp - Étel/italBisztró 71 Révfülöp - Étlap/itallapBisztró 71 Révfülöp - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Régóta nyomonkövetem a hely fejódését, hiszen szegről végről helyi lakosként, a kezdetektől nyomon tudom követni. Őszintén megmondom, hogy az első kettő év után saját magam sem gondoltam volna, hogy a hely életben fog maradni, de az idő a tulajdonost igazolta.
Gyenge 2017. augusztus 15.családjával járt itt
Egy péntek eset tértünk be négyen, mivel már régóta terveztük, hogy kipróbáljuk, tekintve félig-meddig szinte ott lakunk. A rendelést egy szimpatikus szőke hölgy vette fel és az italok időben meg is érkeztek. A minőségük, hőfokuk is rendben volt - semmi panasz nem érhette az italokat és a kiszolgálást.