Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp

városi Múzeum közül
Múzeum
Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp
Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény RévfülöpRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp

Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp bemutatkozása

Vitrinekben találhatók a helyi révészélet és a fürdőélet emlékei, fotói, s a XX. század eleji balatoni fürdőélet hangulatát egy régi fürdőkabin rekonstrukciója és korabeli fürdőruha bemutatása idézi. A P. Miklós Tamás által rendezett tárlat geológiai anyaggal, Révfülöp térképi ábrázolását bemutató blokkal, numizmatikai érdekességekkel és a település önállóvá válásának dokumentumaival egészült ki.

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.26-10.06.
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Már régóta tartoztam ide ennek a helynek a leírásával, régebben többször beténferegtem, mert azért kíváncsi természetem van, de nem hagyott mélyebb nyomot. Most újra bementem, megismerni a helytörténetet és a hont, hátha. . . a bejutás annyiból korlátozott, hogy délután négytől van nyitva este 10-ig.
Révfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - BelsőRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - EgyébRévfülöpi Honismereti Gyűjtemény Révfülöp - Külső kép