Ágnes Vendégház Salgóbánya

3109 Salgóbánya, Madách Imre út. 7.

Ágnes Vendégház  Salgóbánya a térképen

Szállások Salgóbánya városában
Wellness csomagok Salgóbánya városában

Ágnes Vendégház Salgóbánya vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Szívélyes vendéglátás,nyugodt, csendes környezetben. Minden feltétel adott egy aktív kiràndulàsokkal téli pihenéshez. A kertben bogràcsolhatsz,grillezhetsz, vagy napozhatsz. A hàz kényelmes, csalàdias hangulatú. Mi feltétlen visszajövünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 14.
Családias hangulatú vendégház, két szobával, kis főzőfülkével, fürdőszobával. A nagyobbik szobában egy franciaágy és két fotelágy kapott helyett, a kisebb szobában pedig egy emeletes ágy biztosítja a pihenést. Mi csak ketten voltunk, de legalább 5 vendég kényelmesen tud pihenni. A kisebb szobában van az étkező rész kialakítva.

Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, disznótoros vacsorával, szilveszteri mulatsággal és gálavacsorával, tombolával, tűzijátékkal, pezsgős koccintással
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Salgóbánya környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Téli napok (min. 2 éj)

SalgóbányaX