Dobrika: Csend és nyugalom Salgó és Somoskő közelében :) - Ágnes Vendégház Salgóbánya

Ágnes Vendégház Salgóbánya értékelése
1. helyezett a 2 salgóbányai szállás közül

Csend és nyugalom Salgó és Somoskő közelében :)

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 14.
Családias hangulatú vendégház, két szobával, kis főzőfülkével, fürdőszobával. A nagyobbik szobában egy franciaágy és két fotelágy kapott helyett, a kisebb szobában pedig egy emeletes ágy biztosítja a pihenést. Mi csak ketten voltunk, de legalább 5 vendég kényelmesen tud pihenni. A kisebb szobában van az étkező rész kialakítva. A meleget hangulatos kandalló biztosítja, mi nyáron voltunk, ezért kipróbálnunk nem kellett :)

A házigazdák a kertszomszédok, segítőkészek, bizalommal fordulhat a vendég hozzájuk. A kertben lehetőség van szalonna sütésre, grillezésre, minden eszköz (fa is) rendelkezésre áll. Az ingatlan egy csendes kis utcában helyezkedik el, parkolni a ház előtt lehetséges. A háztól 1 percre található a posta, ott működik egy pici kereskedelmi egység, ott alapvető dolgokat be lehet szerezni.

Szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti a falusi turizmust, a csendet, a nyugalmat. A közeli Szlovákia, a környező várak, a lenyűgöző Karacs-Medves fennsík, a Salgóbányát körülvevő természet örök emléket-élményeket biztosít a túrázást, kirándulást kedvelő vendégeknek. Számunkra nem volt sarkalatos kérdés az internet és a tévé, de gyermekes szülőként tudom, hogy a gyerkőcöknek fontos az internet és a sok csatorna. Na az itt megvan :) Villámgyors net és rengeteg tévé csatorna :)

Szeretnéd követni Dobrika felhasználót?    Igen

3109 Salgóbánya