Bazalt Panzió Salgótarján - Somoskő
3100 Salgótarján - Somoskő, Wesselényi u.11.

Bazalt Panzió Salgótarján - Somoskő a térképen

Bazalt Panzió Salgótarján - Somoskő értékelése:

1. helyezett az 1 salgótarján - somoskő szállás közül

Bazalt Panzió Salgótarján - Somoskő képei

Szállások Salgótarján - Somoskô városában
Wellness csomagok Salgótarján - Somoskô városában

Bazalt Panzió Salgótarján - Somoskő vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A Panzió valóban a vár tövében helyezkedik el.
Kiülünk a teraszra és élvezzük a látványt. Bármerre nézünk körbevesz a természet a maga nyugalmával és szépségével.
A panzióba 2 éjszakát töltöttünk. Barátságos és közvetlen tulajdonos fogadott bennünket. Tippeket kaptunk merre induljunk felfedezni a környéket. Mindenkinek ajánlom.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 őszén, egy gyönyörű hétvégét töltöttünk a szálláson férjemmel és kisfiammal. Csodálatos hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! ! ! A panzió nagyon szépen berendezett, a szobák gyönyörűek, az ágyak kényelmesek. Tisztaság mindenütt, gyönyörű kilátás, remek reggeli, kedves tulajdonos. A környék lenyűgöző, a Somoskői vár, a bazaltorgonák, a kőtenger.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
Csak ajánlani tudom mindenkinek az egész környéket. De leginkább a panziót a kilátással. A világ egyik legszebb helye ezt egyszer mindenkinek látnia kell. A vendéglátó nagyon kedves ember, egy igazi angyal. A környék lélegzet elállítóan szép ,a reggelit a magas és alacsonytátrára rálátva fogyaszthattuk el.

Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Salgótarján - Somoskő környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Salgótarján - SomoskőX