Pár perc séta

Brooklyn Pizza & Ételbár SalgótarjánBrooklyn Pizza & Ételbár Salgótarján a térképen

2019. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 21.
Jó 3 éve nyítt meg a pizzéria, korábbi néven Virág bisztró. Tőlem 5 perc gyalog, vissza hét, mert a "hegyre kell felmásznom"
Gyros, hamburgerek, Frissensültek, pár tál van a kínálatban, és olaszos, vékonyabb pizzák, jó 70-féle variációban.
Belváros-felől, Sztk-után, balra kell kanyarodni, majd vasúti átjáró után , megint balra. Ezt azért írom le, mert még tarjániak szerint is el van dugva a hely.
Külső része, jó 30 év alatt nem változott. Belül óriási felújítás. Nagy kemence, modern, dizájnos asztalok, kényelmes fotelek, székek. Télen, kemence mellett, jól is esik a meleg, bár én nem vagyok fagyos.
Pultosok sűrűn cserélődnek, de az ételek készítői , többnyire nyitás óta állandóak. Péntek-szombat, este 11-ig, lehet rendelni, vasárnap-hétfőn zárva tartanak.
Mivel egy,bejárata van, kisebb, kocsmai részbe is itt járnak be. Voltam már, vagy 20 alkalommal, de nem láttam-hallottam problémát ezzel. Talán hajlamosak zenegépet nagyobb hangerőn nyomni. Pizzériában is többnyire zene tv megy, hangosabban, de ha szólunk, halkabbra veszik.
Pizzákon feltét korrekt, tésztája nekem rendben van. Árazás igen korrekt, 1400 a legdrágább. Üdítők-sörök hihetetlenül olcsók. Legdrágább mellé, két üveg, kedvenc, belga sörömmel, pont 2000ft..
forint.. Szóval, ha pizzát akarok, ide megyek, bár 90 méterre tőlem, van egy kifőzde.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló