Galcsik Fogadó Salgótarján

Galcsik Fogadó  Salgótarján
3100 Salgótarján, Karancs út 9.

Galcsik Fogadó  Salgótarján a térképen

Wellness csomagok Salgótarján városában

Galcsik Fogadó Salgótarján vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018 szeptemberében jártunk itt a családdal. Nosztalgikus hangulatban érkeztünk meg a párommal. Ugyanis Salgótarjánban ismerkedtünk és több hetet is eltöltöttünk a fogadóban. Pontosan 15 évvel ezelőtt. Sajnos azóta sokat csökkent a színvonala, minden téren. Igényes szállodából, "munkásszálló" lett. Nagyot csalódtunk. Az ételek mennyisége bőséges, de íztelen.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
A húsvéti ünnepeket töltöttük itt, társasággal. A szobák átlagos minőségűek, illetve az árhoz viszonyítva jó. A vacsora finom és bőséges volt, a svédasztalos reggeli kicsit szegényes, de az is elfogadható, viszont nem volt hozzá, zöldség, (paprika,paradicsom), igaz második reggel már volt retek. A fürdőszobában valami (talán a WC) folyt, mert állandóan víz állt a kövezeten.

Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2023.04.19-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Salgótarján környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Tó Wellness Hotel Bánk
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

SalgótarjánX