nyari karoly

nyari karoly adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.07.18
Utoljára itt2023.06.02

Kihagyhatatlan 2018. május 20.gyerekekkel járt itt
2018 májusban jártunk itt a családdal, átutazóban voltunk, megálltunk pihenés képpen. . . Remek kikapcsolódás az egész család számára. Sok sok látnivalóval, interaktív szórakozással. Az indóházban finom ételek. Udvarias személyzet. . Ajánlom mindenkinek. Hamar el repült három óra :) A suvenír boltban mindenféle ajándékot lehet vásárolni.
Felhasználó fényképei:
RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok -
Átlagos 2018. szeptember 22.a párjával járt itt
2018 szeptemberében jártunk itt a családdal. Nosztalgikus hangulatban érkeztünk meg a párommal. Ugyanis Salgótarjánban ismerkedtünk és több hetet is eltöltöttünk a fogadóban. Pontosan 15 évvel ezelőtt. Sajnos azóta sokat csökkent a színvonala, minden téren. Igényes szállodából, "munkásszálló" lett. Nagyot csalódtunk.
Felhasználó fényképei:
Galcsik Fogadó Salgótarján - Galcsik Fogadó Salgótarján - Galcsik Fogadó Salgótarján -
Kiváló 2015. július 19.gyerekekkel járt itt
Udvarias pincérek, gyerekbarát hely, nagyon finom és bőséges ételek! Ár-érték arányban kiváló. Tökéletes . Strandon voltunk, készülődtünk haza, még betértünk egy vacsorára a családdal. Nem bántuk meg. Az ételek finomak, bőségesek, kellemes hangulatú hely. Valamint nem utolsó sorban Olcsó! Más balatoni étteremben dupla ennyit fizetünk.