Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi út 58.

Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak a térképen

Wellness csomagok Sárospatak városában

Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel külseje nem épp hívogató- ezért kicsit megijedtem mi vár bent minket, de kellemesen csalódtunk. A fürdő szoba nagyon szép - szoba kicsit retró- de tiszta és a célnak megfelel. Figyelmeztettek minket, hogy esküvőt tartanak majd- amit nagyra értékeltünk, főleg annak függvényében, hogy 2017 decemberében egy másik [moderálva - a szerk.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 18.
December 10. -én jártunk itt a családdal, többfogásos étkezésben volt részünk és vegyes érzésekkel távoztunk, melyet az ételek váltottak ki belőlünk! A leveseket kiállóra minősítettük mindannyian, a főétkezés már a jó minőséget is alig érte el a legjobb a gordon volt! A desszert sajnos alig ütötte meg a fogyasztható szintet!

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak gyors vacsorára "estünk" be az étterembe és bár a kiszolgálás kedves és profi volt, az árak azért elég mellbevágóak. A hely ahová leültettek bennünket az kb. két fokozattal volt alatta annak ami a hely besorolása. Az étel nem volt rossz, de ezért az árért máshol 3 fogásos ebédet is lehetett volna enni.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Zempléni kirándulásunk során kerestünk Sárospatak-Sátoraljaújhely környékén éttermet. Sajnos az interneten utánanézve több ott szereplő vendéglátóhelynek csak a hűlt helyét, vagy a megszűnt feliratú kirakatát találtuk. Egy helyi fiatalember irányított minket a Bodrog Hotel éttermébe, így találtunk rá erre a szocreál külső megjelenésű szállodára, ahol viszont elegáns étterem fogadott minket.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 10.
Két éjszakát töltöttem a szállodában. Ez idő alatt az étteremben volt a napi 3 étkezés. Nagyon kedves a kiszolgálás. Az ételek finom magyaros ízűek. A kontinentális reggeli hihetetlenül gazdag választékú. Az adag pedig hatalmas. Az étterem kellemes, kicsit retro hangulatú. A város pedig nagyon szép ,vagyis nem kell a szállodában eltölteni az időt hiszen van látnivaló bőven.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.353 - 37.678,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2021.12.19.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2021.03.01. - 2022.03.02.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

Hotel Bodrog Wellness étterme SárospatakX