Matróz Étterem Pizzéria Sárvár

9600 Sárvár, Árpád utca 7-9.

Matróz Étterem Pizzéria Sárvár a térképen

Matróz Étterem Pizzéria Sárvár értékelése:

9. helyezett a 21 sárvári étterem közül
201. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

Matróz Étterem Pizzéria Sárvár vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Nyári nagy melegben éhesen botorkálva találtunk erre az utcán megterítő étteremre. Sok vendég volt, azt hittük a minőség miatt. A menüből választottunk: milánói sertésbordát és gyros tálat. Egy pincér szaladgált így innentől kezdve minden lelassult. A meleg se segítette a türelmet. A mennyiség még sok is volt, de inkább azért mert mindkét ételről hiányzott a szósz így csak a folyadék segített a nyelésben.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Másodszor járunk Sárváron és ez részben az ő érdemük is. Laktózos-gluténes házaspár vagyunk, nem mindegy hogy elrontja egy rosszul sikerült ebédválasztás a pihenésünket vagy sem?
A Matróz beváltotta az ígéretét. Finomat, jó áron és a különleges táplálkozási igényeinknek megfelelő módon elkészített ételt tett elénk a felszolgáló.
Le a kalappal!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors, kulturált kiszolgálás bent és kint, nagyon finom ételek, megfelelő mennyiség, korrekt ár/érték arány. Segítőkész, az ételek mibenlétéről tájékoztatást adni tudó, közvetlen, de nem bizalmaskodó személyzet, hűtött italok. Nem hirdetik ugyan, de mindig találtunk a választható ételek közt laktózmentes levest és főfogást is, és ez még nem általános.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Az étteremben nagy pörgés van. Elég sok vendég jön-megy az ebédidő alatt és után is. Több pincérrel dolgoznak, így tényleg perceken belül jönnek felvenni a rendelést, hamar érkezik is a leves. Vannak különösen finom leveseik (pl. a tárkonyos), de van aminem tipikus "kockaleves" íze van. A fűszeres, párolt pulykacombfilé inkább egy íztelen, sótlan főtt húsra hasonlított.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sárváron egy hosszú hétvégén nyaraltam a párommal és találomra be mentünk a Matróz Étterembe.Kellemeset csalódtunk. Amit tapasztaltunk pozitív hozzáállás,kellő mennyiség,finom és ízletes ételek ,olcsón.
Amin még elcsodálkoztunk h a udvaron elfogyaszthattuk a kávét cigivel és utána ráértünk fizetni a számlát.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.12.31.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.18. - 2020.11.18.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2020.12.31.
Holiday Club Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.125 - 8.039,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.18. - 2020.02.29.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sárvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sárvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Matróz Étterem Pizzéria SárvárX