Matróz Étterem Sárvár
9600 Sárvár, Árpád utca 7-9.

Matróz Étterem Sárvár a térképen

grill ételek ...
Visa
Soproni

Matróz Étterem Sárvár bemutatkozása

A Matróz étterem a sárvári vendéglátás meghatározó szereplője évtizedek óta. Sok szeretettel várjuk önt hétfőtől-szombatig változatos menü ajánlatokkal, és megújult A'la Carte étlappal, melynek kialakításakor a legfontosabb cél az volt, hogy megfizethető áron kimagasló minőséget biztosítsunk Vendégeink számára. A klasszikus ízektől az újragondolt fogásokon át, új étlapunkon minden megtalálható.
Éttermünk 110 fő befogadására alkalmas, így esküvők, eljegyzési vacsorák, születésnapok, családi és baráti összejövetelek, céges rendezvények optimális helyszíne tud lenni.
Ingyenes ebéd kiszállítás Sárvár belterületén, valamint Csénye, Ikervár, Meggyeskovácsi, Megyehíd, Pecöl, Kenéz, Rábasömjén, Rábapaty, Jákfa, Uraiújfalu, Vasegerszeg, Hegyfalu, Zsédeny, Sitke, Nagysimonyi, Tokorcs, Mesteri, Vásárosmiske, Gérce, Káld településekre hétfőtől péntekig. (Aznap 10 óráig történő megrendelés esetén).
Bővebben honlapunkon tájékozódhat:

Elérhetőség:
9600, Sárvár, Árpád utca 7-9.
Asztalfoglalás, kiszállítás: 06305772990
Rendezvények, esküvők: 06302590275
Menü rendelés: 06302487600

Matróz Étterem Sárvár képei

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Matróz Étterem Sárvár vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Nyári nagy melegben éhesen botorkálva találtunk erre az utcán megterítő étteremre. Sok vendég volt, azt hittük a minőség miatt. A menüből választottunk: milánói sertésbordát és gyros tálat. Egy pincér szaladgált így innentől kezdve minden lelassult. A meleg se segítette a türelmet. A mennyiség még sok is volt, de inkább azért mert mindkét ételről hiányzott a szósz így csak a folyadék segített a nyelésben.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Másodszor járunk Sárváron és ez részben az ő érdemük is. Laktózos-gluténes házaspár vagyunk, nem mindegy hogy elrontja egy rosszul sikerült ebédválasztás a pihenésünket vagy sem?
A Matróz beváltotta az ígéretét. Finomat, jó áron és a különleges táplálkozási igényeinknek megfelelő módon elkészített ételt tett elénk a felszolgáló.
Le a kalappal!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors, kulturált kiszolgálás bent és kint, nagyon finom ételek, megfelelő mennyiség, korrekt ár/érték arány. Segítőkész, az ételek mibenlétéről tájékoztatást adni tudó, közvetlen, de nem bizalmaskodó személyzet, hűtött italok. Nem hirdetik ugyan, de mindig találtunk a választható ételek közt laktózmentes levest és főfogást is, és ez még nem általános.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Az étteremben nagy pörgés van. Elég sok vendég jön-megy az ebédidő alatt és után is. Több pincérrel dolgoznak, így tényleg perceken belül jönnek felvenni a rendelést, hamar érkezik is a leves. Vannak különösen finom leveseik (pl. a tárkonyos), de van aminem tipikus "kockaleves" íze van. A fűszeres, párolt pulykacombfilé inkább egy íztelen, sótlan főtt húsra hasonlított.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sárváron egy hosszú hétvégén nyaraltam a párommal és találomra be mentünk a Matróz Étterembe.Kellemeset csalódtunk. Amit tapasztaltunk pozitív hozzáállás,kellő mennyiség,finom és ízletes ételek ,olcsón.
Amin még elcsodálkoztunk h a udvaron elfogyaszthattuk a kávét cigivel és utána ráértünk fizetni a számlát.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2020.12.31.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.06.02.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.23.

Szállodák Sárvár környékén
Club Dobogómajor Sárvár
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Palace Hotel  Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Sárvár
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Matróz Étterem SárvárX