Thermal Étterem Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Vadkert út 1.

Thermal Étterem Sárvár Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Thermal Étterem Sárvár Sárvár vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Nem a legjobb étterem Sárváron. Egyetlen előnye, hogy a főépületben található.Az adagok eléggé nagyok.
A minőséghez képest túl drága.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Strandolás közben a gyerek éhes lett.. Kerestünk egy éttermet....lakomára találtuk! Bőséges választék... A mennyiség megdöbbentő, az minősége is pazar! Minden strandon ilyennek kellene lennie.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Húsz éve látogatjuk családunkkal a fürdőt. Téli időszakban az étterem monopolhelyzetben van, évről évre romlik a minősége. Utoljára langyos ételt kaptunk, a kiszolgálás udvariatlan volt. Paradicsom leves helyett paradicsommártást kaptunk. Kérdésünkre azt mondták, hogy paradicsom krémleves amit eszünk. A saláta fonnyadt volt, a chef salátában löncshússal találkoztunk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lassan 10 éve rendszeresen látogatjuk a fürdőhelyet de még nem sikerült kifogástalan állagú ételt kapnunk, az ízek pedig kritikán aluliak pedig az árak jó minőségű helyet sugallnak. Méz-édes paradicsomszószban állott fűszertelen gombóc mellé hagymás burgonya csapta szét az étvágyam legutóbb. Több ételt is kipróbáltunk a családban, talán a rántott húst merném tiszta szívvel ajánlani.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Langymeleg, kissé rágós, de legalább ízetlen étel horror áron. Egy harmadosztalyú menza minőség. Az üzemeltető szegyelhetne magát, de gondolom csak röhög a markába.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28.
Bőséges, sokféle választék, zöldséges, fitness, gyerek, gyümölcs ételek és édesség közül reggeltől este 8-ig nyitva tartó étteremben lehet választani. Az étterem tiszta, a fürdő területéről és az utcáról is látogatható. A két terület elválasztva. Akár fürdőköpenyben is le lehet ülni ebédelni, vagy vacsorázni, nem fázik meg az ember télen sem.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lehúzom a helyet akárhogy is nézzük. Címszavakban zsúfolt, sorbanállós, koszos, sötét, drága. Téli időszakban ráadásul monopol helyzetben van, hiszen nincsenek nyitva a kinti büfék. Alig találunk asztalt, koszosak az evőeszközök és bizony gusztustalan megfogni a tálcát. Az árak pedig olyan magasak, hogy ennyiért akár egy jó helyen is ehetne az ember.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 4. - 51 látogató hasznosnak vélte
Sokadik, de az utolsó csalódásom volt az egységben. Többet itt egy fillért nem fogok hagyni! Egy gyönyörű fürdő éttermétől az ember sokkal többet várna, pedig az első benyomás nagyon pozitív amikor az ember beteszi ide a lábát. A személyzet öltözete, kedvessége a kihelyezett táblák mind arra utalnak, hogy itt nagyon odafigyelnek mindenre.
Tatabánya

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8. - 8 látogató hasznosnak vélte
Mint minden élményfürdőben, úgy itt is lehet „rendes” főtt ételt kapni, leves, második, sütemény, savanyúság, italok, kávé. Na, ne egy pincér által körbejárt étteremre gondoljanak. Itt fürdőgatyás sorbanállás van a látványpult előtt, majd rámutatunk mit kérünk, és a kiszolgáló kiszolgál. Az is lehet, hogy a savanyút, süteményt, italt mi magunk vesszük le a polcról.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Vadkert Major
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.19.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, ünnepi koncerttel, közös karácsonyfa díszítéssel, forralt borozással, karácsonyi vásárral,adventi gyertyagyújtással, betlehemes játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.26.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.320 - 9.520,- Ft/fő/éj között: önellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.19.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Ács Apartman
2020.09.27. - 2021.09.28.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.625 - 24.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.17. - 2021.12.19.
Easy Suites
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.01.05.

Szállodák Sárváron és környékén
Palace Hotel  Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Club Dobogómajor Sárvár
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Thermal Étterem Sárvár SárvárX