Andreacs: Kellemes nyaralás a családdal! - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
1. helyezett a 81 sárvári szállás közül

Kellemes nyaralás a családdal!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

Szeretnéd követni Andreacs felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2020. szeptember 1.
Ár érték arányban nagyon meg vagyok elégedve , a személyzet kedves , udvarias , elhelyezkedése is nagyon jó közel a strand közel a város , vissza jövünk :)

2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk,...

2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias.A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett...

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-10-25 - 2021-10-26
 - Őszi vakáció (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-11-01
 - Bassiana ősz (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-11-30