04janos: Félpanziós meglepetés - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
2. helyezett a 80 sárvári szállás közül

Félpanziós meglepetés

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt. Sajnos olyan pontot az értékelésben nem találtam, ami nekünk csalódást okozott. A félpanziós étkezéshez kuponokat kaptunk 1500 Ft-os címletekben. ezeknek a kuponoknak a felhasználhatósága lepett meg. Amennyiben 1400 Ft volt az elfogyasztott étel értéke, kupont nem fogadtak el, az összeget hozzáírták a számlához. Ugyanez történt, ha pl. 5000 Ft volt az ár, a három 1500Ft értékű kupon feletti összeg szintén a számlámra került. Távozáskor az így felgyülemlett plusz költség mellett, még 3000Ft értékű kupont visszaadtam.

Szeretnéd követni 04janos felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük. Gizus és Tibi

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-30 - 2019-12-31
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-05-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-15 - 2019-12-27