04janos: Félpanziós meglepetés - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
1. helyezett a 80 sárvári szállás közül

Félpanziós meglepetés

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt. Sajnos olyan pontot az értékelésben nem találtam, ami nekünk csalódást okozott. A félpanziós étkezéshez kuponokat kaptunk 1500 Ft-os címletekben. ezeknek a kuponoknak a felhasználhatósága lepett meg. Amennyiben 1400 Ft volt az elfogyasztott étel értéke, kupont nem fogadtak el, az összeget hozzáírták a számlához. Ugyanez történt, ha pl. 5000 Ft volt az ár, a három 1500Ft értékű kupon feletti összeg szintén a számlámra került. Távozáskor az így felgyülemlett plusz költség mellett, még 3000Ft értékű kupont visszaadtam.

Szeretnéd követni 04janos felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

2019. november 13.
Felújított fürdőszoba és étterem. Kedves a személyzet.Finom és választékos a reggeli. Tisztaság volt mindenütt. A félpanziónak ez a formája nem nyerte el a tetszésemet,sokkal jobbnak találom a svédasztalos megoldást. Megjegyzem,hogy mi nem nagy étvágyú emberek vagyunk.A 4 ezer ft-os bón nem elég...

2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan...

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Sárvári nyár (min. 3 éj)
5 nap/4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-08 - 2020-08-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-14 - 2020-12-28
 - Nyári pihenés (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-09 - 2020-08-30