04janos

04janos adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2021.08.19

Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Október 25-től volt szerencsénk eltölteni egy kellemes hétvégét a hotelban. Megérkezésünk után tettünk egy kisebb sétát, amit akkor tapasztaltunk az leírhatatlan. A levegő olyan tiszta, hogy harapni lehet. A várost talán nem kell bemutatni, izgalmas, sok régi emlékkel, de ennek ellenére inkább a szálloda környékén töltöttük az időt.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Májusban töltöttem itt feleségemmel 3 éjszakát, és csak legjobbakat tudom elmondani. A szoba, a berendezés, az ételválaszék maximálisan kielégítette igényeinket. A wellness részleg is különböző szolgáltatásaival mindennap élvezetes volt. A személyzet udvarias, segítőkész. A belső kialakítás jól alkalmazkodott a vár hangulatához.
2017. július 19.a párjával járt itt
Barátaink ajánlására látogattuk meg a szállodát. mivel elég nívós szállodáról volt szó, ennek megfelelően alakultak az elvárásaink is. A fogadtatás kedves volt,a meglepetés a szobába lépés után ért bennünket. A képet az Önök oldaláról töltöttem le, ez egy standard szoba, tehát csak erről tudok véleményt írni.