tuzkopo: Nyugodt 3 éjszakás nyaralás a gyerekekkel - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
1. helyezett a 81 sárvári szállás közül

Nyugodt 3 éjszakás nyaralás a gyerekekkel

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval. Az arborétumba pedig csak át kell lépni:) A személyzet pedig rendkívül udvarias.

Szeretnéd követni tuzkopo felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2020. szeptember 1.
Ár érték arányban nagyon meg vagyok elégedve , a személyzet kedves , udvarias , elhelyezkedése is nagyon jó közel a strand közel a város , vissza jövünk :)

2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias.A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett...

2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Bassiana ősz (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-11-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.375 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-09-23 - 2020-12-28
 - Bassiana ősz (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-11-30