Hotel Wolf Sárvár ★★★

Hotel Wolf Sárvár
Hotel Wolf SárvárHotel Wolf Sárvár
Hotel Wolf SárvárHotel Wolf Sárvár

Hotel Wolf Sárvár bemutatkozása

Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított háromcsillagos színvonalú Hotel Wolftól. A felfrissülést és a teljes kikapcsolódást a hotel színvonalas szolgáltatásai és vendégszerető személyzete garantálja.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Wolf Sárvár vélemények

Átlagos 2017. november 5.a párjával járt itt
A hotel szinte a központban fekszik, közel a fürdő, belvárosi rész. A félpanziós étkezés során ízletes , egyszerű fogásokat szolgáltak fel. A reggelinél is többféle felvágott, majonézes saláta volt, a péksüteményeket hiányoltam. A reggeli italautomata már megérett a a cserére, csakúgy mint az üdítőitalos, ez utóbbit műanyag vödörből töltötték ez eléggé retrós!
Szörnyű 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Nagyon sok rossz élményünk volt. Igazából ennyire szegényes szolgáltatásban még nem volt részünk. Az ételek, íztelenek minden nap egyfajta. Senkinek nem tudom ajánlani! Többé nem vágyunk vissza!
Kiváló 2017. március 2.gyerekekkel járt itt
Minden tetszett ! A szoba kiváló , minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. A szálloda a fürdő közvetlen szomszédságában van. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Gyenge 2017. február 27.gyerekekkel járt itt
Családi hétvége a Hotel Wolf-ban, Sárváron. Szállás elhelyezkedése kiváló, abszolút központi. Fürdő, vár, arborétum, üzletek, éttermek 500 méteren belül kényelmesen, gyalogosan elérhetők. Szálláson a dolgozók kapkodnak, feszűltek.
2017. január 11.a párjával járt itt
Négy remek napot töltöttünk 2017 Január elején a Wolf Hotelben. Segítőkész , kedves személyzet fogadott bennünket és igyekeztek mindenben segíteni pl: milyen látnivalók vannak még stb. A szobánk tiszta, kényelmes volt. Az ételek lehettek volna kicsit változatosabbak is ,de ízletesek voltak.
2017. január 3.egyedül járt itt
Nagyon szép barátságos szálloda, kiváló elhelyezkedéssel, tiszta, kulturált szobákkal.
Gyönyörű étterem, kedves alkalmazottak, csak a vacsora! ! ! ! ! ! Sajnos az az egy ami nem tetszett, szerény választék, és sajnos ami volt az sem volt finom:( Nincs kiírva, hogy mi micsoda, csak találgatni lehetett.
Összességében ha ezt leszámítjuk, kellemes napokat töltöttünk ott.
Gyenge 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Az étkezések szörnyűek romlót ételek, koszos evő eszközök,az étkezéseknél nem szolgálnak fel italt, a reggelinél semmi gyümölcs, távozáskor még fizetni sem tudtunk rendesen mert nem volt recepciós, nem ok nélkül van annyi bejegyzés a vásárlok könyvében náluk. sok wellness szállóban fordultunk már meg de ez volt a legrosszabb soha többet wolf hotel!

ui : Nem is értem hogy kapott ez a hely kitűnő szállás hely elismerést ?
Kiváló 2016. december 23.a párjával járt itt
Nem először voltunk ebben a szállodában, és szívesen mentünk vissza. Családias hangulatú, udvarias személyzet, kényelmes szoba. Ízletes, bőséges volt az étel is. Külön szolgáltatásként ingyenes belépő a gyógyfürdőbe.
2016. december 19.a párjával járt itt
A Wolf hotelben foglaltunk szállást, ahol az első szinten kaptunk szállást. A lépcsők magassága alacsony volt, így könnyen fel tudtunk menni. A szoba kényelmes szép nagy és erkélyes volt. Első éjszaka egy kicsit hűvös volt, de utána minden rendben volt. A személyzet mindent megtett, hogy ne legyen panaszunk és jól érezzük magunkat.
Átlagos 2016. október 15.a párjával járt itt
A szallasal elegedettek voltunk, etkezes böseges volt, szemelyzet kedvesek figyelmesek voltak. Javasoljuk, hogy a recepción legyen prospektus a varosrol, a szobaban a tv mellett legyen papiron feltüntetve a csatorna szamok. Köszönjük. Tisztelettel, Kamposné
Hotel Wolf Sárvár a térképen
9600 SárvárAlkotmány utca 4.
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• OTP SZÉP kártya
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem