Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

6. helyezett a 80 sárvári szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - vélemények, kritkikák

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 20.
A szálloda retro stílusa mellett nagyon kényelmes. A személyzet segítőkész. Nyáron teljes kikapcsolódást jelent a parkosított részen elhelyezett napozóágyak sokasága, a kinti medence hűsítő vize és a kis faházas bár, terasszal. Hűvösebb idő esetén is kitünő választás a gyógy és élménymedence bármilyen időben használható. A szaunavilág minden igényt kielégít.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Danubius Health Spa Resort Sárvárban 4 szép őszi napot töltöttünk el 2017 októberében. A hotel a városközpontban, a vártól 5 perc sétára, a sárvári arborétum által körül ölelt helyen fekszik a főút mellett. A szálloda külső és belső megjelenésén erősen érződik, hogy az elmúlt 30 évben nem igazán nyúltak hozzá és sajnos ez igaz a már felújított részekre is.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az arborétum miatt választottuk, fürdő sok helyen van. Legkedvesebb emlékem este termálvizes medencében úszkálás erdő mellett. Minden tetszett,finom, nagy választékú étkezések, jó levesebéd. Kár, hogy az étterem befogadóképesége nem elegendő, vacsora kezdetére csak foglalással van esély. Másik kis bosszúság a forgalomból adódó zsúfolt élménymedence,kihalásos alapon elérhető élményelemek.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az egyik kedvenc helyünk, szinte hazajárunk! Az arborétum szívében, csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész, barátságos. Az ételek változatosak, nagyon jó ízűek, mindenki megtalálja a neki megfelelőt, dicséret a szakácsoknak, cukrászaiknak. Az étterem dolgozói vidámak, udvariasak, a vendégek kívánságait lesik.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem rég jöttünk haza. A személyzet kedves, vendégek kedvében járnak. A bútorzatra, szobára ráférne már egy kis felújítás. Fürdőszobában penészes csempék, szobában leöntött függöny. Pozitív a légkondi,ami igen csak jó szolgálatot tett. Viszont ha nem kéred nem olyan szobát adnak, mert nem minden szobában van. A minibár üres,kérésre feltöltik.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel a város szívében az arborétummal egy egységben van gyönyörű helyen. Sajnos , mivel késett egy kicsit a természet, az arborétum még nem pompázott teljes szépségében. A szálloda nem ma épült, de a szobák már fel lettek újítva. A wellness egészen kiváló. A konyha minden igényt kielégít, változatos és finom.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Februárban voltunk 5 napot a párommal ebben a hotelben. A foglalás inteneten történt, és pár perc alatt lezajlott. Sárváron már többször is pihentem, de eddig még ebben a szállodában éreztem magam a legjobban. Minden igényt kielégített. Központi, mégis csendes elhelyezkedése számunkra kedvező volt, könnyen megközelíthető.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Február 24- én voltunk ebben a szàllodàban.Gyönyörü környezet,tisztasàg mindenhol.Bőséges és nagyon finom ételek.Az éttermi személyzet nagyon kedves.A déli leves nagyszerű ötlet.A wellness kivàló,a kültéri medence szuper.Minden igényt kielégít.Nagyon jól éreztük magunkat.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Nagyon szeretjük ezt a helyet most 6. alkalommal jártunk itt! Nem csalódtunk most se igy karácsonykor sőt talán az egyik legjobb volt! Nagyon kedves a személyzet ,jó a wellnes rész ,szép a szálloda belseje/habár már ez egy nagyon régi szàlloda itt ott ráférne már pár csere a dolgokra/de ez nem veszi kedvünket attól hogy idén szintèn ne menjünk párszor ,sőt az idei karàcsonyt is ott szeretnénk tölteni!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Juliusban voltunk vendégei a szállodának, elégedettek vagyunk az ellátással,a fogadtatással, a személyzet és a pincérek figyelmes, kedves vendégközpontú hozzáállásával. Nagyon jól éreztük magunkat, a vizhőmérséklet kiváló, az ételek finomak. Tetszésünket mutatja, hogy november közepén ismét ott pihenünk egy hosszú hétvégén.Csak ajánlani tudjuk.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 42.000 - 60.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 27.050 - 46.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.02.26-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX