Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Átlagos 2018. november 26.a párjával járt itt
Pozitívumok: A szálloda szép csendes helyen fekszik, gyönyörű arborétum szélén. A szállodából minden helyi nevezetesség hamar elérhető. A szálloda minden része nagyon tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. A szobák tágasak. Az étel mennyisége és minősége jó. Mindig folyamatosan pótolják az utolsó pillanatokban is volt mindenből és minden étel melegen volt tartva.
Kiváló 2018. november 21.a párjával járt itt
Kiváló adottságokkal rendelkezik a szálloda - gyógyvíz, arborétum közelsége - és ehhez hozzáértéssel és természetes vendégszeretettel egy kiemelkedően jó, pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas, kiváló szállodát üzemeltetnek, könnyed sportprogramokkal,figyelemreméltó szervezéssel (külön köszönet a kedves és hozzáértő szervezőnek!
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső képDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Szobák
Kiváló 2018. november 20.a párjával járt itt
A szálloda retro stílusa mellett nagyon kényelmes. A személyzet segítőkész. Nyáron teljes kikapcsolódást jelent a parkosított részen elhelyezett napozóágyak sokasága, a kinti medence hűsítő vize és a kis faházas bár, terasszal. Hűvösebb idő esetén is kitünő választás a gyógy és élménymedence bármilyen időben használható.
2018. november 1.a párjával járt itt
A Danubius Health Spa Resort Sárvárban 4 szép őszi napot töltöttünk el 2017 októberében. A hotel a városközpontban, a vártól 5 perc sétára, a sárvári arborétum által körül ölelt helyen fekszik a főút mellett. A szálloda külső és belső megjelenésén erősen érződik, hogy az elmúlt 30 évben nem igazán nyúltak hozzá és sajnos ez igaz a már felújított részekre is.
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Az arborétum miatt választottuk, fürdő sok helyen van. Legkedvesebb emlékem este termálvizes medencében úszkálás erdő mellett. Minden tetszett,finom, nagy választékú étkezések, jó levesebéd. Kár, hogy az étterem befogadóképesége nem elegendő, vacsora kezdetére csak foglalással van esély.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda az egyik kedvenc helyünk, szinte hazajárunk! Az arborétum szívében, csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész, barátságos. Az ételek változatosak, nagyon jó ízűek, mindenki megtalálja a neki megfelelőt, dicséret a szakácsoknak, cukrászaiknak.
Átlagos 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Nem rég jöttünk haza. A személyzet kedves, vendégek kedvében járnak. A bútorzatra, szobára ráférne már egy kis felújítás. Fürdőszobában penészes csempék, szobában leöntött függöny. Pozitív a légkondi,ami igen csak jó szolgálatot tett. Viszont ha nem kéred nem olyan szobát adnak, mert nem minden szobában van.
Kiváló 2018. április 14.barátokkal járt itt
A hotel a város szívében az arborétummal egy egységben van gyönyörű helyen. Sajnos , mivel késett egy kicsit a természet, az arborétum még nem pompázott teljes szépségében. A szálloda nem ma épült, de a szobák már fel lettek újítva. A wellness egészen kiváló. A konyha minden igényt kielégít, változatos és finom.
Kiváló 2018. április 4.a párjával járt itt
Februárban voltunk 5 napot a párommal ebben a hotelben. A foglalás inteneten történt, és pár perc alatt lezajlott. Sárváron már többször is pihentem, de eddig még ebben a szállodában éreztem magam a legjobban. Minden igényt kielégített. Központi, mégis csendes elhelyezkedése számunkra kedvező volt, könnyen megközelíthető.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kert
Kiváló 2018. február 28.családjával járt itt
Február 24- én voltunk ebben a szàllodàban.Gyönyörü környezet,tisztasàg mindenhol.Bőséges és nagyon finom ételek.Az éttermi személyzet nagyon kedves.A déli leves nagyszerű ötlet.A wellness kivàló,a kültéri medence szuper.Minden igényt kielégít.Nagyon jól éreztük magunkat.