Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2016. július 24.a párjával járt itt
4 csodálatos napot töltöttünk itt. Bár kicsit elavult bútorzat fogadott a szobában, de a tisztaság felülmúlhatatlan mindenhol. Az ételek kiváló, változatos, bő választék. Udvarias, segítő kész személyzet. A kerti pihenő minden igényt kielégít. A wellness megfelelő akár nyári melegben, akár hűvösebb időben.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. július 19.a párjával járt itt
Szeptember után, május végén ismét itt töltöttünk 4 éjszakát. Továbbra is meg voltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival, kellemesen pihentünk. Nagyon tetszik, hogy különböző programokkal segítenek eltölteni az itt tartózkodást. Az ételek változatosak és nagyon finomak, a személyzet segítőkész.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - WellnessDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső képDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - WellnessDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső képDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső kép
Kiváló 2016. július 6.családjával járt itt
Családdal voltunk a hotelben, és remekül éreztük magunkat. Mi erkélyes szobát választottunk, ezek is elég nagyok 3 embernek. Nagy melegben arra kell vigyázni, hogy légkondis szobát kérjünk, ezt érdemes jóval előbb lefoglalni, mivel nincs az egész hotelben még megoldva. Az ágy nagyon kényelmes, a pótágy is teljes értékű, új, félkemény matraccal.
Kiváló 2016. június 30.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a párommal itt 2016. június végén. A szálloda a központban van, ingyen parkoló rendelkezésre állt. A személyzet udvarias, az átriumos kialakítású szálloda nagy, de mégis bensőséges. A szobák jók, az ellátás kimagasló. Sügér, vajhal, bárány ezek mind nem az átlagos félpanziós ellátás velejárói.
2016. május 17.barátokkal járt itt
Régi stilusu épület, kissé kopottas. Nincs légkondi. Személyzet udvarias, nem tolakodó. Vannak értelmes programok. Kirándulás, vizitorna. Vize jó. A szauna hömérséklete nem megfelelö, a berendezése nem jó. A gözkabin kiváló.
Az ételek választéka jo és becsülendő hogy, mindig van valami különleges
fogás.
2016. május 17.üzleti partnerrel járt itt
Minden év januárjában üzleti partneremmel beiktatunk egy "téli nyaralást". Alapelvünk, hogy nem csak nyáron van szüksége a testnek/elmének/léleknek a pihenésre, hanem télen is. Nyaralásnak hívjuk, mert januárban nem a havas síparadicsomban szeretünk pihenni, hanem a hidegben egy kis melegre, forró vízre vágyunk.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
A szobák és az egész épület , higénikus tiszta volt. Nagyon jó volt, hogy a gyógyvíz és az élmény fürdő a Hotelban volt. Az étel választék is bőséges volt, udvarias kiszolgálással. Az ágy is nagyon kényemes volt. A szomszédságban az Albarétum is nagyon szép, jólevegővel.
2016. május 9.a párjával járt itt
Kellemes, üde 3 nyári napot töltöttünk el párommal a hotelben. Korábban már jártunk Sárváron, de leginkább a kedvelt fürdője miatt látogattuk a várost. Ezért is döntöttünk úgy, hogy ismét ellátogatunk Sárvárra, de most egy kicsit hosszabb időre. A hotel kiválasztásánál szempont volt, hogy legyen wellness részlege, illetve, hogy korábban jó értékeléseket kapjon.
2016. május 9.a párjával járt itt
Kíváncsisággal telve indultunk neki kedvesemmel eltölteni a szállodában egy teljes hétvégét. Már rengetegszer jártam Sárváron, így tisztában voltam vele, hogy milyen lehetőséget rejt maga a város, azonban erre még én se számítottam. A hotelbe megérkezve azonnal minden gyorsan és precízen működött.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Sokáig azt gondoltam, hogy gyógyvíz, gyógyszálló csak a 60 +-osoknak való, de tavasszal rájöttem, hogy nem. Párommal 3 szuper napot töltöttünk itt. Igazi kikapcsolódás, felfrissülés volt. Élveztük a gyógyvíz hatását, sétáltunk a csodás, ébredező arborétumban és fenséges vacsorát kínáltak. Ide még biztosan visszatérünk.