Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

6. helyezett a 80 sárvári szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - vélemények, kritkikák

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk a hotelben, és remekül éreztük magunkat. Mi erkélyes szobát választottunk, ezek is elég nagyok 3 embernek. Nagy melegben arra kell vigyázni, hogy légkondis szobát kérjünk, ezt érdemes jóval előbb lefoglalni, mivel nincs az egész hotelben még megoldva. Az ágy nagyon kényelmes, a pótágy is teljes értékű, új, félkemény matraccal.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a párommal itt 2016. június végén. A szálloda a központban van, ingyen parkoló rendelkezésre állt. A személyzet udvarias, az átriumos kialakítású szálloda nagy, de mégis bensőséges. A szobák jók, az ellátás kimagasló. Sügér, vajhal, bárány ezek mind nem az átlagos félpanziós ellátás velejárói. Itt ez is volt.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi stilusu épület, kissé kopottas. Nincs légkondi. Személyzet udvarias, nem tolakodó. Vannak értelmes programok. Kirándulás, vizitorna. Vize jó. A szauna hömérséklete nem megfelelö, a berendezése nem jó. A gözkabin kiváló.
Az ételek választéka jo és becsülendő hogy, mindig van valami különleges
fogás.

2016. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Minden év januárjában üzleti partneremmel beiktatunk egy "téli nyaralást". Alapelvünk, hogy nem csak nyáron van szüksége a testnek/elmének/léleknek a pihenésre, hanem télen is. Nyaralásnak hívjuk, mert januárban nem a havas síparadicsomban szeretünk pihenni, hanem a hidegben egy kis melegre, forró vízre vágyunk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobák és az egész épület , higénikus tiszta volt. Nagyon jó volt, hogy a gyógyvíz és az élmény fürdő a Hotelban volt. Az étel választék is bőséges volt, udvarias kiszolgálással. Az ágy is nagyon kényemes volt. A szomszédságban az Albarétum is nagyon szép, jólevegővel. Felejthetetlen 5 éjszakát töltöttünk el 2015 júniusában, születésnapunkra kaptuk a lányinktól!

Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, üde 3 nyári napot töltöttünk el párommal a hotelben. Korábban már jártunk Sárváron, de leginkább a kedvelt fürdője miatt látogattuk a várost. Ezért is döntöttünk úgy, hogy ismét ellátogatunk Sárvárra, de most egy kicsit hosszabb időre. A hotel kiválasztásánál szempont volt, hogy legyen wellness részlege, illetve, hogy korábban jó értékeléseket kapjon.

Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsisággal telve indultunk neki kedvesemmel eltölteni a szállodában egy teljes hétvégét. Már rengetegszer jártam Sárváron, így tisztában voltam vele, hogy milyen lehetőséget rejt maga a város, azonban erre még én se számítottam. A hotelbe megérkezve azonnal minden gyorsan és precízen működött. A recepción készséggel elmagyaráztak mindent, pár percen belül elfoglalhattuk a szobánkat.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokáig azt gondoltam, hogy gyógyvíz, gyógyszálló csak a 60 +-osoknak való, de tavasszal rájöttem, hogy nem. Párommal 3 szuper napot töltöttünk itt. Igazi kikapcsolódás, felfrissülés volt. Élveztük a gyógyvíz hatását, sétáltunk a csodás, ébredező arborétumban és fenséges vacsorát kínáltak. Ide még biztosan visszatérünk.

Értékelt: 2016. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Felejthetetlen! 2015 augusztusában voltunk a Párommal
7 felejthetetlen napot töltöttünk a szállodában , lehet hogy egy kicsit retro, de nekünk pont ez jött be. A kiszolgálás a tisztaság a kedvesség az odafigyelés maximális volt. A szálloda elhelyezkedése az arborétum határán fantasztikus ötlet volt, az árnyas fák közt sétálva és gyönyörködve a természet csodáin felejthetetlen élményt nyújtott.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért retro,mert a szobába a tv egy nagyon kopott ősrégi kis szekrénykén állt,amibe a hűtő volt. a tv sem volt mai darab. kedvesek voltak, minden jó volt, az arborétum gyönyörű,az ételek finomak voltak,bár egyszer egy kopott műanyagkancsóba hoztak vizet,amikor reklamáltunk,hogy mégis egy 4 csillagos? hát az üvegkancsókat elvitték egy rendezvényre.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 42.000 - 60.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 27.050 - 46.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.02.26-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX