Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

6. helyezett a 80 sárvári szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - vélemények, kritkikák

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Csodálatos öt napot töltöttünk el. Mindenkinek ajánlom, nagyon finom ételekkel, kedves kiszolgálással várják a kedves vendégeket. Kényelmes a szoba és a wellness részben pihenő ágyakkal várják a vendégeket. A szállodából kilépve az arborétumban sétálhatunk. Igazi kikapcsolódás és feltöltődés. Nagyon hangulatos kis város. Ajánlom mindenkinek a gyógyfürdőt is.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 4. - 8 látogató hasznosnak vélte
Tipikus Danubius szálloda ( kicsit régi, de még is modern és otthonos, minden tiszta és rendezett) az arborétum közelsége még inkább növeli az ázsióját, nyugodt, békés családias környezet. A szoba nagy, nem modern még is hangulatos és jó érzés ücsörögni és olvasni. Vendégbarát, személyzet és kiszolgálás, sok ingyenes szolgáltatás.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28.
A személyzet nagyon figyelmes és udvarias. Az ellátás, a konyha pazar volt. Ami kivánnivalót hagyott, hogy csak 4 magyar nyelvű adó volt a TV-n és azok képminősége rossz volt. A német adók rendben voltak. A szálloda direkt a központban van, ami megkönnyitette, hogy a városban alapossan körülnézzünk.

2014. februárban járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Ideális hely mindazoknak,akik csendre, nyugalomra,pihenésre vágynak, és szeretik a termál vizet,a szaunát,az élmény fürdőzést. Különösen jó azoknak, akiknek fontos az ételek minősége és az étterem hangulata. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós. A szobák bútorzata ugyan nem új,de kényelmes, és a tisztaság tökéletes.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14.
A szálloda kényelemes, tiszta. A személyzet végtelenül kedves, szolgálatkész.
Az ételek választéka rendkívül bőséges és kiváló minőségű. Az ízek a konyhát dicsérik. A wellness részleg is tiszta, megfelelő méretű medencékkel és kiváló szolgáltatásokkal. Összességében nagyon kellemes napokat töltöttünk ott.
2014. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. február 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél. Főleg csendes, nyugalmas helyre vágytunk amiben részünk is volt, hogy kipihenhessük magunkat. A szoba nagyon szép, tiszta, minden kényelemmel ellátva. Az ágy kitűnő, nincs kifeküdve, úgy aludtunk mintha otthon lettünk volna. Az első napon kb. 10 órakor érkeztünk meg, a szobát pedig csak 14.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 január közepén volt alkalmunk barátainkkal a hotel vendégszeretetét élvezni. Rendkívül jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves,segítőkész volt úgy a recepción,mint az étteremben,és a fürdőrészlegben. Az étterem nagyon szép,az ételek kiválóak voltak,nagy volt a választék. A wellness részleg jó nagy,nem volt zsúfoltság.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 4.
Rendkívül kellemes, érdekes környezetben láttak vendégül. Udvarias személyzet, kitűnő ellátás várt minket . Nagyon jól éreztük magunkat, másnak is ajánlom! Az éttermi kiszolgálás figyelmes, udvarias volt, a kínált ételek igazán finomak és ízletesen elkészítettek voltak. A wellness részlegük nagyszerű, elősegítette a gyógyulásunkat.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Foglalásunkkal célunk az volt, hogy egy minden szempontból kimerítő időszak után gondtalan pihenéssel tölthessünk el egy hétvégét. Ezt elősegítette, hogy a szálloda csendes, tiszta, a személyzet figyelmes, kedves, szolgálatkész volt. Az ételek és italok ízletesek, változatosak voltak. Megtapasztaltuk a termálvíz jótékony hatását izületeinkre.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 22.
Nagyon jó a hotel, többször voltunk.A személyzet kedves, figyelmes, az étel remek volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem eljutunk még ide, vagy egy másik szállodájukban. A környék is remek, van mit felfedezni. Most előfoglalási akciójuk van, érdemes kihasználni.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 42.000 - 60.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 27.050 - 46.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.02.26-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX