Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

6. helyezett a 80 sárvári szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - vélemények, kritkikák

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
2012. évben jártam ott a testvéremmel. Nagyon jó, színvonalas ellátásban volt részünk. Kitűnő, bőséges éttermi ellátás, kedves segítőkész személyzet, kulturált környezet. A szoba kényelmes és tiszta, a wellness részleg szolgáltatása a vendégek kényelmét szolgálja. Sárvár látnivalóit is érdemes megnézni. Szívesen megismételnénk az ott töltött kikapcsolódást.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Már 20-éve 1-2 alkalommal vendégeskedem a szállodában. Tetszik az egyedi építészeti stilusa, az arborétuma, a felujjitott welnesrészlege. a személyzet szakértelme, figyelmesége,az ételek minősége. A vezetéknélküli internet bevezetése. a szobák egy részének klimatizálása, a tisztaság. Nem teszik a karbantarások, festés, mázolás és egyébb felujjítási munkák elmaradása.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 26.
Baráti házaspárral nagyon csodálatos napokat töltöttünk a szállodába. A wellnes és a szállodai szolgáltatás kiváló. Az arborétum és a szálloda elhelyezkedése csodálatos. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Mindenkinek tudom ajánlani aki kikapcsolódni szeretne ebben a rohanó világban.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 7.
A személyzet kedves, segítőkész a szállodában és az étteremben is. A szálloda tiszta, rendezett. Bővített félpanziós ellátásra fizettünk be. Az ételek minősége és mennyisége is megfelelő volt. A fürdőrészleg megfelelt az elvárásainknak. Pár apróság, ami miatt csak jó és nem kiváló minősítést adtam: a szobában és a fürdőrészlegben is felújításra szorulnak a csapok, néhol a wc.
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 5.
Kellemes kikapcsolódást nyújtott az ott töltött 3 nap, az árban foglalt szolgáltatások magas színvonalúak voltak. Az extra programokat (masszázs, sóbarlang) drágának találtam. Az étkezéseken felszolgált ételek viszont kiemelkedően finomak voltak. A szálloda tiszta, a személyzet kedves. Ajánlani tudom mindenkinek.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 28.
Érkezéskor nem volt szabad parkoló, kocsinkat a járdára állították. Első vacsoránál nem volt szabad asztal, várni kellett. Érkezéskor nem adtak kellő tájékoztatást (pl. üdvözlő koktélról). A TV 20 csatornája kb. 70%-ban idegen nyelvű. (a magyarok nem számítanak? ). De tisztaság, csend volt, az ételek minősége, -mennyisége megfelelő, a szoba kényelmes.
2013. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. november 25.
Már egyszer kitöltöttem egy kérdőivet de megteszem most is szivesen ! voltam nem egyszer 4 csillagos hotelben hát ez nem volt az ! borzasztó kényelmetlen, kemény ágy, iszonyatos unalom, semmi város, nincs hová menni, voltunk a várban, sétáltunk a barátnőm is én is nagyon szeretünk menni, nem vártam sokat de ennél többet azért !

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 21.
A Danubius Health Spa Resort (Sárvár) szállodájában töltöttünk el 3 napot(2 éjszaka). A szálloda egyszerűen csodálatos és gyönyörű volt, a személyzet nagyon udvarias, kedves és előzékeny volt. Az ételek nagyon finomak voltak, különlegesek és egyediek, ilyen finomat még nem ettünk sehol. A szálloda belső része élményszámba ment, telis-tele virágokkal, tiszta és üde levegő áradt az egész épületben.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
2013 július-augusztus hónapokban töltöttünk hat napot a szállodában. Nagyon kedves,udvarias és szolgálatkész az egész személyzet. A hotelban a tisztaság majdnem példaértékű volt,a szoba bútorzata lehetett volna kissé modernebb. Az ételek elképesztő mennyisége és ízletességé pazar. Sajnos a fürdő élményrészlege nagyon kicsi és hiányzott egy szép normál méretű úszómedence.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 11.
Ami tetszett: kiváló, ízletes, sokféle ételek. Barátságos személyzet a recepción. Tisztaság, kivéve a szaunában. Beengedik a vendégeket fürdőruhában. Sokszor elfogy a műanyag pohár. Nincs toalett papír. Néha nem működik a gőzkabin. Nincs naponta többször feltörölve a víz. Az élmény medence vize lehetne melegebb.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 42.000 - 60.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 27.050 - 46.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.02.26-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX