Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Középkorú házaspár vagyunk. A legjobb hely ! Nagyon szívesen megyünk ide. Személyzet nagyon kedves, barátságos. A Hotel nagyon szép. Az étterem kitűnő, bő ételválaszték. A fürdő részleg, Wellness kitünő. Az értékelésünk csillagos 5-ös ! ! !
Rosszat nem tudok mondani. Már nem először járunk itt, de mindig visszavágyunk. Hamarossan újra megyünk ! Cecilia
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. december 27.a párjával járt itt
Középkorú házaspár vagyunk. Nagyon tetszett a hatalmas, parkosított környezet. Szobák tiszták voltak, bár elég lelakott állapotúak. Személyzet kedves, segítőkész. Étterem szép, ételek finomak voltak. Zsúfoltság miatt esetenként előfordult, hogy várakozni kellett. Fürdő részleg megfelelt elvárásainknak, bár a szaunavilág "etikettjét" nem minden vendég vette figyelembe.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
2012. évben jártam ott a testvéremmel. Nagyon jó, színvonalas ellátásban volt részünk. Kitűnő, bőséges éttermi ellátás, kedves segítőkész személyzet, kulturált környezet. A szoba kényelmes és tiszta, a wellness részleg szolgáltatása a vendégek kényelmét szolgálja. Sárvár látnivalóit is érdemes megnézni.
Átlagos 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Már 20-éve 1-2 alkalommal vendégeskedem a szállodában. Tetszik az egyedi építészeti stilusa, az arborétuma, a felujjitott welnesrészlege. a személyzet szakértelme, figyelmesége,az ételek minősége. A vezetéknélküli internet bevezetése. a szobák egy részének klimatizálása, a tisztaság.
Kiváló 2013. december 26.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral nagyon csodálatos napokat töltöttünk a szállodába. A wellnes és a szállodai szolgáltatás kiváló. Az arborétum és a szálloda elhelyezkedése csodálatos. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Mindenkinek tudom ajánlani aki kikapcsolódni szeretne ebben a rohanó világban.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - WellnessDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2013. december 7.a párjával járt itt
A személyzet kedves, segítőkész a szállodában és az étteremben is. A szálloda tiszta, rendezett. Bővített félpanziós ellátásra fizettünk be. Az ételek minősége és mennyisége is megfelelő volt. A fürdőrészleg megfelelt az elvárásainknak. Pár apróság, ami miatt csak jó és nem kiváló minősítést adtam: a szobában és a fürdőrészlegben is felújításra szorulnak a csapok, néhol a wc.
Kiváló 2013. december 5.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódást nyújtott az ott töltött 3 nap, az árban foglalt szolgáltatások magas színvonalúak voltak. Az extra programokat (masszázs, sóbarlang) drágának találtam. Az étkezéseken felszolgált ételek viszont kiemelkedően finomak voltak. A szálloda tiszta, a személyzet kedves. Ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2013. november 28.a párjával járt itt
Érkezéskor nem volt szabad parkoló, kocsinkat a járdára állították. Első vacsoránál nem volt szabad asztal, várni kellett. Érkezéskor nem adtak kellő tájékoztatást (pl. üdvözlő koktélról). A TV 20 csatornája kb. 70%-ban idegen nyelvű. (a magyarok nem számítanak? ). De tisztaság, csend volt, az ételek minősége, -mennyisége megfelelő, a szoba kényelmes.
Átlagos 2013. november 25.egyedül járt itt
Már egyszer kitöltöttem egy kérdőivet de megteszem most is szivesen ! voltam nem egyszer 4 csillagos hotelben hát ez nem volt az ! borzasztó kényelmetlen, kemény ágy, iszonyatos unalom, semmi város, nincs hová menni, voltunk a várban, sétáltunk a barátnőm is én is nagyon szeretünk menni, nem vártam sokat de ennél többet azért !
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A Danubius Health Spa Resort (Sárvár) szállodájában töltöttünk el 3 napot(2 éjszaka). A szálloda egyszerűen csodálatos és gyönyörű volt, a személyzet nagyon udvarias, kedves és előzékeny volt. Az ételek nagyon finomak voltak, különlegesek és egyediek, ilyen finomat még nem ettünk sehol.