Rosso Pizza Sátoraljaújhely

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Rosso Pizza Sátoraljaújhely vélemények

Gyenge 2017. március 26.családjával járt itt
pörkölt ízű gyros, vagyis a gyros az nem pörkölt, legalább is a családom és én szerintem is! A pizza az egy átlagos pizza volt semmi extra egyszer megettük, de nem lesz ez a kedven pizzázónk! Egyébként a pizzázó egy garázs szerű épületből lett kialakítva. Egy emberrel találkoztunk először aki felvette a megrendelést és elkészítette a kaját a másik illető utánunk hozta azt!
Rosso Pizza Sátoraljaújhely - Külső képRosso Pizza Sátoraljaújhely - Étel/italRosso Pizza Sátoraljaújhely - Külső képRosso Pizza Sátoraljaújhely - BelsőRosso Pizza Sátoraljaújhely - BelsőRosso Pizza Sátoraljaújhely - BelsőRosso Pizza Sátoraljaújhely - BelsőRosso Pizza Sátoraljaújhely - Külső képRosso Pizza Sátoraljaújhely - Külső képRosso Pizza Sátoraljaújhely - Külső képRosso Pizza Sátoraljaújhely - Étel/ital
Átlagos 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Családi kikapcsolódáson volt egy helyi szálláshelyen. A Rosso Pizza szórólapja alapján rendeltünk a helyről egy pizzát a családommal. A 45 cm-es méretű magyaros pizzát, viszonylag gyorsan, alig fél óra elteltével hozták ki. Amúgy az étel biztosan jó lett volna, ha nagy része nem lett volna össze égve, erre azért jobban figyelhetnének!