Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely

3,1
a 37 sátoraljaújhelyi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely
Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria SátoraljaújhelyZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Wellness csomag
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely vélemények

Átlagos 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Érdekes "képződmény" ez a vendéglátó egység a belváros szélén, a lámpás-zebrás kereszteződésben. A jobb oldali épületrész maga a Zempléni Casino étterem, míg a bal oldali fagyizó és pizzéria terasszal. A teraszról betérve is egy egyszerű kialakítású, szolidan berendezett kifőzde jellegű helyre lépünk be, ahol fagyipult is van a 4-5 asztal mellett, továbbá a bárpult.
Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - MosdóZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - MosdóZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/ital
Átlagos 2017. július 8.egyedül járt itt
Tudomásom szerint főúri kaszinó volt XIX. század végén és a XX. század elején. Jelenleg két helységből áll a pizzéria részből melynek terasz része is van a másik pedig az éttermi rész mely sugározza még a főúri jelleget. A teraszon foglaltam helyet figyelve a forgalmat, hiszen a város egyik legforgalmasabb csomópontja itt található.
Zempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - BelsőZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - EgyébZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étlap/itallapZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Étel/italZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső képZempléni Casinó Étterem & Pizzéria Sátoraljaújhely - Külső kép