alexanderp10: Korrekt étterem a Siklósi Vár tövében - Hotel Agora Étterem Siklós

Hotel Agora Étterem Siklós értékelése
3. helyezett az 5 siklósi étterem közül

Korrekt étterem a Siklósi Vár tövében

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A Hotel Agorában szálltunk meg a feleségemmel és a kisfiammal. Értelemszerűen a reggelit és a vacsorát itt fogyasztottuk, sőt egy ebédre is itt került sor. A kiszolgálás kedves volt, a választék pont ideális. Az ételek kimondottan háziasak. Kóstoltunk pizzát, az édesanyám által sütött vastagtésztás házi pizzát idézte. Ettünk olasz és sopszka salátát is, húslevest, töltött csirkemellet körettel. Minden nagy adag volt, emberi időn belül elkészült. Elégedetten álltunk fel minden alkalommal.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni alexanderp10 felhasználót?    Igen

Hotel Agora Étterem Siklós
7800 Siklós
Kossuth tér 5.

2019. május 22.
Bőséges ellátást kapunk a közeli szálláson, így csak egy kávét kívántunk egy hangulatos helyen. Az Agora szálló A felszolgáló készségesen hozta a fémszékre az ülőpárnát, a kávét is, ami elég jó volt. Habár az asztalt kicsit megviselte az időjárás, na meg a ládákban tartott növényeket is, azért...