Hotel Agora Étterem Siklós

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Agora Étterem Siklós vélemények

2019. május 22.a párjával járt itt
Bőséges ellátást kapunk a közeli szálláson, így csak egy kávét kívántunk egy hangulatos helyen. Az Agora szálló A felszolgáló készségesen hozta a fémszékre az ülőpárnát, a kávét is, ami elég jó volt. Habár az asztalt kicsit megviselte az időjárás, na meg a ládákban tartott növényeket is, azért elég kellemes hely.
Hotel Agora Étterem Siklós - BelsőHotel Agora Étterem Siklós - BelsőHotel Agora Étterem Siklós - Külső képHotel Agora Étterem Siklós - Külső képHotel Agora Étterem Siklós - MosdóHotel Agora Étterem Siklós - BelsőHotel Agora Étterem Siklós - BelsőHotel Agora Étterem Siklós - BelsőHotel Agora Étterem Siklós - Étel/italHotel Agora Étterem Siklós - Külső képHotel Agora Étterem Siklós - Külső képHotel Agora Étterem Siklós - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2017. július 1.a párjával járt itt
A Hotel Agorában laktunk, általában a szálloda éttermében étkeztünk.
A választék megfelelő. Az ételek ízletesek voltak, az italok hőmérséklete is. Reggelire a meleg ételt kedvünkre készítették.
Az adagokkal is elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, nem tolakodó.
Máskor is megyünk ide!
2016. május 11.gyerekekkel járt itt
A Hotel Agorában szálltunk meg a feleségemmel és a kisfiammal. Értelemszerűen a reggelit és a vacsorát itt fogyasztottuk, sőt egy ebédre is itt került sor. A kiszolgálás kedves volt, a választék pont ideális. Az ételek kimondottan háziasak. Kóstoltunk pizzát, az édesanyám által sütött vastagtésztás házi pizzát idézte.
Kiváló 2013. április 15.családjával járt itt
2012 április 29-május 1-ig voltunk a Hotel Agorában Wellness hétvégén. Nagyon kedves udvarias volt a kiszolgálás, a szobák szépek, tiszták voltak, ajánlottak programokat. Az első nap délutántól a főtéren élőzenés utcabál volt amin részt vettünk, éjfélig tartott, és mi is addig táncoltunk.
Hotel Agora Étterem Siklós a térképen
7800 SiklósKossuth tér 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi