Hotel Agora Étterem Siklós
7800 Siklós, Kossuth tér 5.

Hotel Agora Étterem Siklós a térképen

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Bőséges ellátást kapunk a közeli szálláson, így csak egy kávét kívántunk egy hangulatos helyen. Az Agora szálló A felszolgáló készségesen hozta a fémszékre az ülőpárnát, a kávét is, ami elég jó volt. Habár az asztalt kicsit megviselte az időjárás, na meg a ládákban tartott növényeket is, azért elég kellemes hely.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
A Hotel Agorában laktunk, általában a szálloda éttermében étkeztünk.
A választék megfelelő. Az ételek ízletesek voltak, az italok hőmérséklete is. Reggelire a meleg ételt kedvünkre készítették.
Az adagokkal is elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, nem tolakodó.
Máskor is megyünk ide!

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A Hotel Agorában szálltunk meg a feleségemmel és a kisfiammal. Értelemszerűen a reggelit és a vacsorát itt fogyasztottuk, sőt egy ebédre is itt került sor. A kiszolgálás kedves volt, a választék pont ideális. Az ételek kimondottan háziasak. Kóstoltunk pizzát, az édesanyám által sütött vastagtésztás házi pizzát idézte.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 15.
2012 április 29-május 1-ig voltunk a Hotel Agorában Wellness hétvégén. Nagyon kedves udvarias volt a kiszolgálás, a szobák szépek, tiszták voltak, ajánlottak programokat. Az első nap délutántól a főtéren élőzenés utcabál volt amin részt vettünk, éjfélig tartott, és mi is addig táncoltunk. Nagyon jól éreztük magunkat, amikor megszomjaztunk, a kirakodóknál finom Villányi borokat lehetett kostolni.

Legnépszerűbb csomagok Siklóson és környékén
Hotel Castello
Siklós
2-3 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kézműves gyermekfoglalkozással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés estékkel, játszóház használattal, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.26. - 2022.01.26.
Paprika Vendégház
Harkány
2022.01.26. - 2021.01.26.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.22.

Szállodák Siklós környékén
Thermal Hotel Harkány Siklós
Ametiszt Hotel Siklós
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Siklós
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen (min. 5 éj)

Hotel Agora Étterem SiklósX