Hotel Agora Étterem Siklós
7800 Siklós, Kossuth tér 5.

Hotel Agora Étterem Siklós a térképen

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Bőséges ellátást kapunk a közeli szálláson, így csak egy kávét kívántunk egy hangulatos helyen. Az Agora szálló A felszolgáló készségesen hozta a fémszékre az ülőpárnát, a kávét is, ami elég jó volt. Habár az asztalt kicsit megviselte az időjárás, na meg a ládákban tartott növényeket is, azért elég kellemes hely.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
A Hotel Agorában laktunk, általában a szálloda éttermében étkeztünk.
A választék megfelelő. Az ételek ízletesek voltak, az italok hőmérséklete is. Reggelire a meleg ételt kedvünkre készítették.
Az adagokkal is elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, nem tolakodó.
Máskor is megyünk ide!

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A Hotel Agorában szálltunk meg a feleségemmel és a kisfiammal. Értelemszerűen a reggelit és a vacsorát itt fogyasztottuk, sőt egy ebédre is itt került sor. A kiszolgálás kedves volt, a választék pont ideális. Az ételek kimondottan háziasak. Kóstoltunk pizzát, az édesanyám által sütött vastagtésztás házi pizzát idézte.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 15.
2012 április 29-május 1-ig voltunk a Hotel Agorában Wellness hétvégén. Nagyon kedves udvarias volt a kiszolgálás, a szobák szépek, tiszták voltak, ajánlottak programokat. Az első nap délutántól a főtéren élőzenés utcabál volt amin részt vettünk, éjfélig tartott, és mi is addig táncoltunk. Nagyon jól éreztük magunkat, amikor megszomjaztunk, a kirakodóknál finom Villányi borokat lehetett kostolni.

Legnépszerűbb csomagok Siklóson és környékén
Hotel Castello
Siklós
2-4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.28.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, limonádéval, belépőjegyekkel, kerékpárhasználattal, borkóstolóval, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.31.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.02.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.11.10.

Szállodák Siklóson és környékén
Ametiszt Hotel Siklós
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés (min. 3 éj)

Hotel Agora Étterem SiklósX