Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós

Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós
Vad- és Vadászati Kiállítás SiklósVad- és Vadászati Kiállítás Siklós
Vad- és Vadászati Kiállítás SiklósVad- és Vadászati Kiállítás Siklós

Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós bemutatkozása

A vár tövében található kiállítás a Dél-dunántúli régióban élő állatokot és trófeákat mutatja be, ezentúl Kovács Ferenc festőművész és dr. Kalotás Zsolt természetfotós állandó kiállítása is helyet kapott itt.Az udvaron szoborpark, magasles és vadetető található.

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós vélemények

2076
Kihagyható 2022. november 2.a párjával járt itt
Nem tudom, ki volt ettől ötösig elragadtatva, nem igazán értem. A vártól nem messze van ez a ház, ami megpróbálja valamiből fenntartani magát, hát három teremben berendeztek valami trófeakiállítást, a többség a környék állatvilágára hajaz, de akadnak itt a bemutatottak között afrikai baranyai állatok is.
Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - Egyéb