Gyengébb állatmaradványok

Vad- és Vadászati Kiállítás SiklósVad- és Vadászati Kiállítás Siklós a térképen

Kihagyható 2022. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. november 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nem tudom, ki volt ettől ötösig elragadtatva, nem igazán értem. A vártól nem messze van ez a ház, ami megpróbálja valamiből fenntartani magát, hát három teremben berendeztek valami trófeakiállítást, a többség a környék állatvilágára hajaz, de akadnak itt a bemutatottak között afrikai baranyai állatok is. A falból stílszerűen madár- és majom visítások hallatszanak. Néha itt-ott kopott állatáldozatok posztumusz ravatala ez, agancsok is akadnak rendesen, koponyával együtt. A belépő nem drága. Miután savanyú arccal végigsétáltál, kint az udvaron borkóstolókat kínálgatnak valami fészerből, felmászhatsz egy magaslesre és kileshetsz a táj fölé, meg elvileg szoborpark is van, bár ezt az elnevezést némileg túlzásnak éreztem.
Vad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - EgyébVad- és Vadászati Kiállítás Siklós - Egyéb
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig