Szilii: Remek welness Sikondán - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Remek welness Sikondán

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Jó ár értek arány.Kiváló elhelyezkedés és környezet. Lehetne kicsit gyerek barátibb( melegebb vizű gyerek medence). Nagyon kedves a személyzet és figyelmes.

Étkezés:

Szeretnéd követni Szilii felhasználót?    Igen

2019. június 7. - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda válasza Szilii értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és utólag értékelték szolgáltatásainkat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA**** csapata
Lovas Bálint (Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda)
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig...

2019. augusztus 25.
Kiváló környezetben helyezkedik el a hotel, alkalmas az igazi pihenésre. Valóban bababarát. A medencék nagysága és mennyisége igazi szórakozást biztosít. Annak ellenére, hogy a hotel telt házzal üzemelt, nem volt sehol sem zsúfoltság. Nagyon jó kialakítású a hotel. Az aktív pihenéshez,...

2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a...

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 18.865,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 11.793,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 16.731,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel