LaPaLa: Felejthetetlen néhány nap - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Felejthetetlen néhány nap

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a születésnapi meglepetésért, melyet a vacsoraasztalon helyeztek el. Köszönjük szépen, hogy felejthetetlenné tették ezt a néhány napot.

Szeretnéd követni LaPaLa felhasználót?    Igen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig...

2019. augusztus 9.
A szállás elhelyezkedése csodás:erdőben, tó mellett, kellemes klíma, eldugott, tehát nagyon nyugodt, csendes, nincs tömeg a szálláson sem.A Hotel nagyon kényelmes.Modern bútorok és berendezés, magas minőség. Az épület belső elosztása is tökéletes. Minden tágas és több irányból megközelíthető. A...

2019. június 15.
Csoda szép, csendes környezetbe levő hely. Kedves figyelmes személyzet! Bőséges nagyon finom változatos reggeli és vacsora. Minden elismerésem a szakácsoknak! A wellness részleg nagyon jó, a víz tisztasága kiváló volt! Mindenkinek ajánlani tudom. Kiválóan éreztük magunkat!

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 11.598,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.999,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel