Sikonda: Nyugalom a Mecsekben-minden egy helyen - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Nyugalom a Mecsekben-minden egy helyen

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szállás elhelyezkedése csodás:erdőben, tó mellett, kellemes klíma, eldugott, tehát nagyon nyugodt, csendes, nincs tömeg a szálláson sem.A Hotel nagyon kényelmes.Modern bútorok és berendezés, magas minőség. Az épület belső elosztása is tökéletes. Minden tágas és több irányból megközelíthető. A szobából csodás kilátás.Az ételek nagyon finomak és változatosak.Lágy zene vacsora alatt is és az aulában is.Kedves személyzet. Sokféle masszázs és kezelés elérhető, többféle medence. A relax szoba vízággyal és meditatív zenével nagyon jó ötlet. A konditeremben izomépítésre súlyzókkal és kardioedzésre fútópaddal is lehetőség van.Nagy zöldterület az úszómedence körül, ahol teljesen elvonulhat a vendég.Bármikor újra mennék.

Szeretnéd követni Sikonda felhasználót?    Igen

2019. szeptember 5. - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda válasza Sikonda értékelésére:
Kedves Márta István! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük maximális értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata
Lovas Bálint (Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda)
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig...

2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a...

2019. június 15.
Csoda szép, csendes környezetbe levő hely. Kedves figyelmes személyzet! Bőséges nagyon finom változatos reggeli és vacsora. Minden elismerésem a szakácsoknak! A wellness részleg nagyon jó, a víz tisztasága kiváló volt! Mindenkinek ajánlani tudom. Kiválóan éreztük magunkat!

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 11.598,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-06-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.999,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel