Egy paksi család: Kissé csalódott vagyok. - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kissé csalódott vagyok.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése...és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni. Nem az dühített legjobban, hogy itt nem tehettem, hanem az, hogy valótlan hirdetéssel vettek rá, hogy szállást foglaljak. Ennyit bevezetőnek, most jöjjön az értékelésem:
A szálloda gyönyörű helyen van. A parkolóért nem kell fizetni, és van a szálloda mögött kerítéssel körbevett (nem őrzött) parkolója, így aki félti a kocsiját, az megnyugodhat, hogy talán nem esik baja, amíg pihen. A szuperior szoba fürdőszobája rendkívül kicsi. A panellakásunkban nagyobb a hely a fürdőben. A zuhanyfülke kb. 50 x 150 cm-es. A szoba erkélyes, de sajnos azt nem takarítja senki, csupasz beton a felülete, a korlátok nagyon koszosak. Szellőztetés nehézkes, mert sem az ablakon, sem az erkély ajtón nincs szúnyogháló. Egyszer mertük kinyitni szellőztetésre az ajtót, mire a vacsorából visszaértünk kb. 10 büdösbogár (poloska) volt a szobánkban. Az ágy matraca egészen jó volt (kemény). A szobában újabb Sam..ung televízió volt. Sajnos körbe volt burkolva, így pendrájv nem bedugható, egy HDMI kábel azért ki volt vezetve, ha valaki számítógéppel érkezne, és van ilyen csatlakozója. Internetezésre ne számítson senki, mert a wifi jel olyan gyenge a szobában, hogy csak arra elég, hogy a leveleket letöltsük. A portán panaszkodva a recepciós a szemembe hazudta, hogy én vagyok eddig az egyetlen, aki ezt szóvá tette, és egyébként is tavaly volt a wifi hálózat kialakítása a szálloda teljes területén, de szól az illetékesnek, hogy indítsa újra az erősítőt (ezzel altattak). Persze a négy napban nem volt változás. A fürdő területe nekem tetszett, a kinti rész már hideg miatt nem volt használható. Feleségem délben egy mogyorós szeletet akart elmajszolni a „csokipapírból”, a fürdőmester rászólt, hogy itt nincs kajálás! Persze arra nagy ívben tettek, hogy a szauna előtti medencében mindenki zuhanyzás előtt mártózott meg. Mi lehet abban a vízben? Az ételek számomra finomak voltak, talán kicsit el voltak sózva, de mi itthon is kevés sóval főzünk. Minden vacsorakor volt hal étel minden féle furfangos névvel ellátva, de gyanítom, hogy minden alkalommal afrikai harcsából készült. Kicsit hiányoltam olyan ételeket, amiket itthon nem készítünk. Hogy visszamennénk-e? Nem tervezzük meglátogatni azt a szállodát, ahol hazug hirdetéssel fognak vendéget.

Ennyire tetszett: Átlagos

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. október 6.
Nagyszerű hotel! Kiváló ételek, italok, kényelmes, tiszta szoba, nagyon kedves személyzet és a vendégek is mindig, minden alkalommal ránk mosolyogtak és köszöntek, ami külön emelte a hely színvonalát. Ezt azért említem meg, mert ilyennel még nem találkoztam. A wellness rész is kiváló,...

2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig...

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.665,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 10.431,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.504,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel