WJudit: Kellemes pihenés kisebb hibákkal - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Kellemes pihenés kisebb hibákkal

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
A pozitívumok: Kellemes volt a szoba, megfelelő a wellness kínálat, jó méretűek a medencék, tiszta a vizük. A reggeli osztályon felüli úgy kínálatában mint minőségében. Nagyon örültünk, hogy lehetőség van bowlingozásra is. A szálloda gyönyörű helyen található, kellemes sétákra nyújt lehetőséget. A személyzet kedves és készséges volt.
A negatívumok: A fürdőszoba tisztasága hagy némi kívánnivalót maga után. Évekkel ezelőtt már jártunk itt, akkor is ez volt a tapasztalatunk. A fürdőben a pihenőágyak kényelmetlenek, kemények, a lábazatuk alul nem túl tiszta. A reggelivel szemben a vacsora kínálata szerény és a minősége sem volt maradéktalan. Inkább 3 csillagosra értékelném, mint 4-re.

Ennyire tetszett: Átlagos

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2020. január 24.
Nem először jártunk Sikondán, az Ambiente Hotelben és most sem csalódtunk. A wellness részlegben - többek között - nagy méretű élménymedence, ideális hőmérséklettel és a szaunavilág, főleg a finn szauna volt számunkra a befutó. A büféreggeli és vacsora színvonalas, nagy a választék. Sikonda...

2020. január 20.
Az egyetlen konkrét (minimális) negatívum, amit megjegyeznék az a kijelentkezés 10 órakor. Ez túl korai, a reggelit sietve kell elfogyasztani, tehát egy kicsit későbbi időpont megfelelőbb lenne a vendégeknek. A szobával, annak tisztaságával, a személyzettel és a hangulattal mind meg voltunk...

2019. december 16.
A világtól elvonult pihenésre kiváló ez a hely.A szoba tágas és kellemes, jó ágyakkal. A szauna és egyéb szolgáltatás megfelelő. Nem értem, hogy amikor van kifejezetten gyermek részleg, játszóházzal, fürdési lehetőséggel, akkor a kifejezetten kis gyermekeket miért engedik az úszásra is alkalmas...

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 23.785,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2022-04-30
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 26.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2022-04-30
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 10.798 - 19.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel