Piroskockás terítő étterem, ahova éhesen betérsz, pillanatok alatt friss étel vár

Tulipán Étterem SimontornyaTulipán Étterem Simontornya a térképen

Kiváló 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. március 29.
Többször voltunk itt. Mindig nagyon éhesen tértünk be hosszú utazás közben. Nem egy "újvonalas" étterem, nem is az a cél az üzemeltetőknél. De elfogadható áron tudsz egy tényleg jóízű frissen sültet, levest stb enni az utazásod alatt. :) Magyaros ízek és mindig gyors kiszolgálás jellemzi :) Érdemes megállni, hiszen árban is nagyon kedvező. Mind családdal, mind egyedül remek választás.
Ár / érték arány:Kiváló

Tulipán Étterem további értékelései

2024.01.18gyerekekkel
Udvarias "pörgős" felszolgálók. A lehető legrövidebb időn belül a rendelt étel már az asztalodon van. Ízletes, bőséges ételek.
2023.09.09a párjával
Szuper jó hely csak ajánlani tudom mindenkinek isteni finom volt minden, alig kellett várni, máris hozták a rendelésünket, tiszta kulturált környezet, udvarias személyzet
2023.08.24családjával
Hatalmas étel adagok, villámgyors kiszolgálás ha tele van az étterem akkor is. Kedves pincérek. Az árak pedig meghökkentően alacsonyak. Érdemes kipróbálni a mézes erős pistás csirkemellet. Visszatértünk de még sokszor tervezzük hogy ott eszünk !
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat