T.Ildikó

T.Ildikó adatlapja

Regisztráció2017.03.29
Utoljára itt2017.08.08

Kiváló 2017. március 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos az étterem. Mi az utcán érezhető illatok alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. A hely kinézete nagyon különleges, hangulatos. Az ételek finomak, a pincérek udvariasak, kedvesek,segítőkészek, megtalálják mindenkivel a hangnemet. Az adagok megfelelőek, sőőt. Tökéletes hely, egy baráti evészethez, találkozáshoz.
Kiváló 2017. március 29.a párjával járt itt
Többször voltunk itt. Mindig nagyon éhesen tértünk be hosszú utazás közben. Nem egy "újvonalas" étterem, nem is az a cél az üzemeltetőknél. De elfogadható áron tudsz egy tényleg jóízű frissen sültet, levest stb enni az utazásod alatt. :) Magyaros ízek és mindig gyors kiszolgálás jellemzi :) Érdemes megállni, hiszen árban is nagyon kedvező.
Kiváló 2017. május 9.gyerekekkel járt itt
Már többször megfordultunk ebben az étteremben. Sosem csalódtunk semmilyen ételben. Nagyon profi a kiszolgálás, nagyon finomak, ízletesek az ételek. Ha a hagyományos, magyar konyhára vágyik valaki csak ajánlani tudom. Mindegy, hogy pacal, lángos, hekk, májgombóc leves, natúr csirkemell kerül a tányérra minden isteni finom.