Érdemes betérni utazás közben ebbe az étterembe

Tulipán Étterem SimontornyaTulipán Étterem Simontornya a térképen

2018. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. július 1.
Ozoráról haza felé tartva már nagyon éhesek voltunk /már jóval elmúlt dél/ és megörültünk, amikor megláttuk ezt az éttermet. Gyorsan betértünk,hogy együnk valamit . Bár sokan voltak, kaptunk helyet és ennek ellenére gyorsan és jól szolgáltak ki. A gulyásleves és babgulyás jóízű volt. A szelet rántott hús nagy adag, ropogós panírral. Az ár is megfelelő. Sajnos a rengeteg légy nagyon zavart.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge

Tulipán Étterem további értékelései

2024.01.18gyerekekkel
Udvarias "pörgős" felszolgálók. A lehető legrövidebb időn belül a rendelt étel már az asztalodon van. Ízletes, bőséges ételek.
2023.09.09a párjával
Szuper jó hely csak ajánlani tudom mindenkinek isteni finom volt minden, alig kellett várni, máris hozták a rendelésünket, tiszta kulturált környezet, udvarias személyzet
2023.08.24családjával
Hatalmas étel adagok, villámgyors kiszolgálás ha tele van az étterem akkor is. Kedves pincérek. Az árak pedig meghökkentően alacsonyak. Érdemes kipróbálni a mézes erős pistás csirkemellet. Visszatértünk de még sokszor tervezzük hogy ott eszünk !
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya