szamszi: Béke és nyugalom, öt csillagos wellness érzés - Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

Béke és nyugalom, öt csillagos wellness érzés

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és bárányokkal. A wellness részlege tágas, nagy úszómedencével (picit hűs a vize) és tágas jakuzzival. Szaunák is vannak. Fenn a hegyoldalban buddhista szentély, akit érdekel. Nyáron kinti medence gyerekeknek. A felszolgáló személyzet kedves, barátságos. A kávé finom. Az ételek is finomak, bár mi menüválasztásos vacsit kaptunk svédasztal helyett, mert nem voltak elegen a szállodában. Ennek ellenére rugalmasak, kijelentkezés után megengedték hogy még kicsit igénybe vegyük a wellnesst. Pár napra tökéletes kikapcsolódás.

Étkezés:

Szeretnéd követni szamszi felhasználót?    Igen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya
Malom út 33.

2019. augusztus 13.
Nagyon jó ez a szálloda - a személyzet valóban a vendégekért va, minden kívánságát lesik az embernek A vasútállomásra az ember elé jönnek, ahogy távozáskor ki is viiszok oda, így gyalogolni sem kell a hotelig Az étkezéseknél a kaja is csodálatos Csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban is...

2019. augusztus 5.
Hétvégére érkeztünk házassági évfordulót ünnepelni. Autó nélkül katasztrófa eljutni erre a helyre. A megrendelt transzfer autónkat elvitte a random érkező román vendégcsoport.Mint kiderült a szálloda rendszeresen utaztat külföldieket és fix programokat szervez csak nekik. Így a fizető...

2019. július 15.
1 hétvégét töltöttünk a szállodában,jól éreztük magunkat.Éppen nem voltak sokan,így a wellness részleg még élvezhető volt,teltház esetén viszont már kicsinek bizonyult volna mivel a jakuzzi 4személyes és a másik meleg vizes medence sem nagy.Az úszó medencében kicsit hidegebb volt a víz,de mivel...

Fried Kastélyszálló Resort, Simontornya kiemelt csomagajánlatai
 - Bor és wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31
 - Szilveszter egy mesebeli kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-01
 - Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon - hétköznap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30