Ahol jó lenni!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Nem kezdek ömlengésbe, sok jó szállodában jártunk már, van persze több ami nem érdemli meg a 4*-ot a FRIED igen! Lakosztályt foglaltunk, nem csalódtunk kényelmes tiszta rendezett kényelmes... wellness nagyon kellemes, egy méretes medence az úszáshoz és egy kültéri kerek medence a domboldalon. Kell ennél több? Igen még az ételek is finomak, reggeli vacsora is bőséges. És négylábú családtagunkat is kedvesen fogadták! Köszönjük szépen és a személyzetnek is jár egy nagy köszönet, amit a helyszínen is megtettünk, mert szükségünk volt a gyors segítségükre, de ezt nem részletezem, viszont igen jól esett

Szeretnéd követni bzzz felhasználót?    Igen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya
Malom út 33.

2019. október 26.
Szépen berendezett, gyönyörű parkkal rendelkező szállás. A szoba jól felszerelt, tiszta. A Liliom házban laktunk, ott annyira vékonyak a falak, hogy a szomszédoktól minden áthallatszott. Eléggé behallatszott a vonat is. Az étterem kiváló.

2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és...

2019. augusztus 13.
Nagyon jó ez a szálloda - a személyzet valóban a vendégekért va, minden kívánságát lesik az embernek A vasútállomásra az ember elé jönnek, ahogy távozáskor ki is viiszok oda, így gyalogolni sem kell a hotelig Az étkezéseknél a kaja is csodálatos Csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban is...

Fried Kastélyszálló Resort, Simontornya kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter egy mesebeli kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-01
 - Bor és wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2020-12-31
 - Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon - hétköznap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30