Kiváló 2013. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2013. augusztus 19.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Az étterem tágas belső részét kettő térre lehetne osztani az eleje egy viszonylag sötét a régi idők emlékeit idéző, míg a hátsó résznél óriási ablakokon át láthatjuk az éppen arra közlekedő vonatokat de ha kedvük tartja a teraszra is kiülhetünk megpihenni. Nagyon finom ételeik és italaik (turmix, koktél,házi limonádé) vannak a kiszolgálás minősége szinte tökéletes.
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)