Szörnyű 2017. januárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. január 8.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk. A kiszolgalas iszonyu lassu de errol nem a felszolgalo tehet o udvarias volt de a fonok gondolom nem akar felvenni meg alkalmazottakat igy viszont minden nagyon lassu. A hely hangulatos de ilyen pizzat veszek melyhutottet a tescoban. Profi fonokkel es megfelelo pizzaszakaccsal jo hely is lehetne igy csak egy felejtheto meg kozepszerunek is nehezen nevezheto "pizzeria". Kar erte biztos ajnalanank masoknak igy viszont csak lebeszelni tudom oket
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)