Szörnyű 2025. júniusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2025. június 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Az étterem egy órás (!) kiszállítást ígér a honlapján, de ez bizony hazugság. A telefonokat nem veszik fel vagy kinyomják. Sajnos előre fizettünk, így bukta van, mert olyan sokáig vártunk, hogy közben muszáj volt ennünk. Soha többé!