Egri Borozó & Vendéglő Siófok

Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Egri Borozó & Vendéglő Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 16.barátokkal járt itt
Ismét sikerült pár napot Siófokon tölteni, igy természetesen meglátogattuk az Egri Borozót egy remek ebédre. A hely változatlan kedvességgel, gyorsasággal, finom ízekkel várja a vendégeket. Remek menű rendszer, finom sültek, gyos és kedves kiszolgálás.
Örülönk hogy ismét az Önök vendégei lehettünk.

Aki arra jár ne hagyja ki - nem fogja megbánni ! ! ! !
Kiváló 2017. június 27.barátokkal járt itt
Már második éve élvezem a hely vendégszeretetét, kitünő, egyszerű ételeinek választékát, és mind a tulajdonosok, mind a beosztottak udvariasságát. Családias hangulatú étterem - itt minden a vendégről szól. Gyors, pontos, preciz kiszolgálás - finom házias ételek.
Ragyogó a menü rendszer, mely tartalmas és ízletes ételeket kinál
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyönyörű a hely az Aranypart és a wellness szálló. Szép a kilátás az étteremtől nem messze van a szabad strand.
Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Bár pultnál sorbaálós rendszerű,de az ételek fínomsága és az udvarias kiszolgálás,no meg az árak alapján minden BALATONSZABADIN járó embernek tudom ajánlani. Egy jó ebéd vacsora vagy csak úgy napközben ha megéheztél,megszomjaztál jó szolgálatot tesz ez a hej. Közel a vonatmegálló-indulás előtt még valamit?