Gelato Show Siófok

Nyári sláger
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Gelato Show Siófok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 28.barátokkal járt itt
A Gelato show Siófok központjában működik, hatalmas választékot kínálnak fagyikból. Külön erény, hogy októberben még nyitva tartottak.
Mangós málnás fagylaltot kértem, aminek semmiféle mangó kataktere nem volt. Ez nálam egy kegyelemhármas, különös tekintetek arra, hogy vélhetően - szemre legalábbis - a többi fagyi üti az átlagos szintet. A mangó nem érte azt el.
Egy gombóc 330 ft egyébként.
Gelato Show Siófok - Külső képGelato Show Siófok - Étel/italGelato Show Siófok - Étel/italGelato Show Siófok - EgyébGelato Show Siófok - Étel/ital